Lubuskie Forum Akwarystyczne

Pełna wersja: Garść statystyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zbliża się koniec roku, więc czas na małe podsumowanie. A myślę, że jest się czymś pochwalić.

Miesięcznie mamy ok. 10 - 11 milionów odsłon. To akurat jest mniej ważne, bo najważniejsze są unikalne odwiedziny, a tych mamy od 200 tysięcy do 300 tysięcy miesięcznie! Średnio około 8000 unikalnych odwiedzin dziennie. Uważam, że to bardzo dobry wynik.

Jak widać na obrazku poniżej, liczba unikalnych odwiedzin rośnie, najwięcej było zaraz po Zoo-Botanice. Od września do grudnia miesięczna liczba unikalnych odwiedzin była większa, niż przed wrześniem. W słabszym pierwszym półroczu (i tak bardzo dobrym) wyróżnia się marzec, który prawie dorównuje aktualnym statystykom, to pewnie dzięki startowi konkursu fotograficznego w tym miesiącu.

[attachment=12179]
i jeszcze krótki komentarz do grudnia. To nie jest cały miesiąc a do 29 grudnia. Średnia dzienna pokazuje, że miesięcznie będzie to wynik wyższy niż w marcu.


To tyle jeśli chodzi o ruch na forum i popularność serwisu w internecie.


Teraz trochę informacji na temat aktywności na forum (ilość postów, wątków itd). Na wykresie widać przyrost nowych postów, wątków, użytkownik w przeciągu roku. Na przełomie sierpnia i września duży spadek spowodowany przerwą techniczną i wyczyszczeniem kosza z usuniętych postów. Na przełomie listopada i grudnia jeszcze raz czyszczenie i usunięcie wpisów łamiących regulamin. Jak widać przyrost w ciągu roku jest w miarę stały pomimo braku w ostatnim czasie takiej ilości postów nie na temat jak wcześniej.

[attachment=12180]

serol

Widać kiedy są wakacje Uśmiech
No to gratulacje dla NasUśmiech
A co to unikalne ?
Unikalne, tak najprościej, to znaczy że jak wejdziesz dzisiaj 20 razy na forum z jednego urządzenia / IP, to wizyta liczy się jako jedna a nie jako dwadzieścia.
No to gratuluję!

U mnie w podziemiu akwarystycznym, skupiającym największych oszołomów Oczko mam 2 mln odsłon rocznie Uśmiech I to raczej nie są unikalne.

Życzę dalszych sukcesów!
Tyle co się nagadaliśmy na zb to nasze,ale rezultat jest.
Rafal napisał(a):Uważam, że to bardzo dobry wynik.
Oby tak dalej

Zola67

Bo MY razem jesteśmy nie do zdarcia po prostu nie pokonaniOczko
Z tego co widzę mamy lepsze staty niż ra.
LFA jest najlepszym forum akwarytycznym w Polsce. Kropka!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
(31.12.2016 09:09)fazi_poz napisał(a): [ -> ]LFA jest najlepszym forum akwarytycznym w Polsce. Kropka!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


serol

(31.12.2016 09:09)fazi_poz napisał(a): [ -> ]LFA jest najlepszym forum akwarytycznym w Polsce. Kropka!

Dokładnie.. liczby zresztą to mówią.
No i nie zapominajmy, że niedawno zapukał do Nas 2000 użytkownik a jest już więcej..
Zapomniałem o zamieszczeniu danych na koniec roku, więc wrzucam dane z ostatnich 12 miesięcy. Jest dobrze, ruch na stronie zwiększył się w porównaniiu z tym co było 2 lata wcześniej, szkoda że nie przekłada się to na ilość pisanych postów. Nie mniej jesteśmy bardzo chętnie czytanym forum, ruch na stronie jest coraz większy.

[attachment=15643]
Przekierowanie