Lubuskie Forum Akwarystyczne

Pełna wersja: Okazja !!! Międzyrzecz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No niezła okazja, faktycznie.
Naprawdę super okazja, tylko trzeba dokupić oświetlenie, pompę do odpieniacza i pompę obiegową (ta co jest w zestawie to bym jej za darmo nie brał Uśmiech)
To i tak cena jak za szkło z szafką niska. Jak ktoś planuje solniczkę to jak znalazł. Ja niestety nie mogę, bo żona już nawet w żartach nie chce słyszeć o kolejnym akwarium.
łoo faktycznie okazja Duży uśmiech nawet kupić ogarnąć i sprzedać drożej Diabeł w czwartek będe w Międzyrzeczu to się pofatyguje zadzwonić i obejrzeć jak da radę Duży uśmiech
Nie warto kupować tego akwarium żeby sprzedać potem. Warto kupić, zainwestować w oświetlenie, odnowić pordzewiały stelaż, kupić pompę do odpieniacza, nową pompę obiegową, grzałkę i można startować Uśmiech

To akwarium jest dosyć wysokie bo 60cm, 120cm długie i 60cm głębokie, więc przy kupnie oświetlenia trzeba coś mocniejszego, pompa obiegowa która tam jest to jakaś zwykła z oczka wodnego 100 wattowa, więc do wymiany - koszt nowej fajnej do tego zbiornika to jakieś 450zł, odpieniacz jest bez pompy więc trzeba też dokupić - koszt ok 350zł. Oświetlenie chyba najdroższe będzie.
Tą lampę led którą widać na zdjęciu właściciel chce sprzedać osobno za 2 tyś zł, dał 3 tyś - więc cena kosmos Uśmiech

pj007

a szklo w jakim stanie Uśmiech?
Widziałem na własne oczy.
Jak ktoś planuje założenie zbiornika morskiego to można oglądnąć.
Pozdrawiam
Robert
Przekierowanie