Witaj!
LogowanieRejestracja

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizyta w Nature Aquarium Academy - cykl filmów
04.01.2012, 21:12

Rafal napisał(a):Dobrze Piotrze, że zdążyłeś uwiecznić te zbiorniki. Z końcem 2011 roku sklep stacjonarny niestety zakończył swoją działalność.

Oglądałem filmiki z tego sklepu. Szkoda że podzielił los wielu innych zoologów.
Mówi się "Zacznij zarabiać na swoim hobby a nigdy nie będziesz musiał pracować" Widać jednak że akwarystyka to ciężka branża. Utrzymanie roślin i zwierzaków stale generuje koszty , a klienci wybredni ..... Szkoda , naprawdę szkoda.Ciekawi mnie czym się zajmie pan który brał udział w reportażu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
Odpowiedz cytując ten post
Reklama (jeśli nie chcesz jej oglądać, zarejestruj się na forum!)
04.01.2012, 21:19

Darek, działalność zakończył sklep stacjonarny, sklep internetowy nadal działa i działać będzie. Panowie mają plany na najbliższą przyszłość i nie jest to likwidacja działalności. Sklep nie został zamknięty ze względów finansowych - tak mówi Paweł Iglewski, jeden ze wspólników tworzących NAshop i NAacademy.

http://logika.edu.pl
http://akwarystyczne.info
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
04.01.2012, 21:33

Ta coś czułem skoro napisałeś "sklep stacjonarny " .Dobrze wiedzieć że finanse nie były powodem końca działalności . W dobie wszelakich możliwych podwyżek jest to bardzo pozytywna wiadomość. Dlatego Twoja odpowiedź podwójnie mnie cieszy Duży uśmiech
05.01.2012, 12:32

darek3160 napisał(a):Mówi się "Zacznij zarabiać na swoim hobby a nigdy nie będziesz musiał pracować"
No, tak to jest. Hobby jako hobby ma tę zaletę, że można się nim zajmować wtedy kiedy się chce, a jak się nie chce, albo akurat nie ma czasu, to można odłożyć na półkę i zająć się czym innym. Ale jeśli się z hobby żyje (w sensie - chce się z tego utrzymywać), to już jest trochę inna bajka - bo wprawdzie nadal robi się to co się lubi, ale już nie można odłożyć na półkę jak się akurat nie ma czasu. Zaczynają obowiązywać inne reguły. Ale myślę, że jeśli się jest odpowiednio upartym i wytrwałym, to w końcu się dopnie swego... A przynajmniej mam taką nadzieję Uśmiech

Piotr K.

telewizja akwarystyczna
Definite Aquascape TV
http://www.definiteaquascape.tv
17.01.2012, 14:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.05.2012 22:51 przez Rafal.)
RE: Wizyta w Nature Aquarium Academy - cykl filmów
Przedstawiam trzy ostatnie filmy z NAAcademy. Pierwszy (1) to opowieść Marcina o zbiornikach 60x40x30 cm stojących na regale z przodu sklepu, a dwa następne (2) i (3) to te same zbiorniki, sfilmowane ze statywu. Zwracam uwagę zwłaszcza na górne akwarium (2) - piękny LowTech z kryptokorynami Uśmiech

(1)

(2)

(3)

A tu jeszcze w ramach bonusu filmik o małym akwarium o którym nie rozmawialiśmy z Marcinem, a które też było w galerii. Zbiornik o tyle ciekawy że jest to iwagumi, ale zrobione z korzeni, a nie z kamieni, tak jak to zwykle bywa w przypadku iwagumi Uśmiech

I to już koniec tego cyklu filmów Uśmiech

Piotr K.

telewizja akwarystyczna
Definite Aquascape TV
http://www.definiteaquascape.tv

Odpowiedz