Witaj!
LogowanieRejestracja

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łagów - pytania
04.02.2016, 11:07
Łagów - pytania
Krótkie pytanie jako, że to Wasze tereny, czy polecacie miejscowośc Łagów na dłuższy wekend powiedzmy czerwcowy.
Znacie jakies dobre noclegi (pensjonat, dom wczasowy, agroturystyka), gdzie można spac z małymi dziecmi. Ewentualnie jakies dobre miejscówki gdzi emożna coś zjeć.

Prosze równiez o info, co można w pobliżu zwiedzić.

Dzięki za info Uśmiech

Pozdrawiam Serdecznie Uśmiech

"Zainspirowany niepowtarzalnym pięknem natury"
Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
Odpowiedz cytując ten post
Reklama (jeśli nie chcesz jej oglądać, zarejestruj się na forum!)
04.02.2016, 12:30
RE: Łagów - pytania
Przemek jeśli chodzi o Łagów to może uda ci się zgrać z filmowym latem.

Duża impreza regionalna w Łagowie Uśmiech

Jeśli chodzi o kąpanie, to woda tam jest dość zimna ze względu na to iż są tam jeziora głębokie.
04.02.2016, 12:36
Do tego przejrzysta i głęboka- bardzo. Co do wypoczynku, osobiście polecam plaże w Łagówku nie Łagowie. W lesie, jedna z nielicznych z stopniowym zejściem. No i największa zaleta Łagowa- cudna natura w koło. Warto się przejść w koło jeziora szlakiem (choć trzeba się przygotować na parenaście kilometrów). Albo wynająć rowerek wodny. W zeszłym roku nie udało im się niestety wybrać na park linowy- podobno bardzo fajny.
04.02.2016, 17:00
Łagów jako miejscowość jest spoko. Na samym początku Łagowa po lewej stronie jest ośrodek wypoczynkowy, nie wiem jak z cenami ale maja bezpłatny dostęp do plaży. Jeśli chodzi o jedzonko to ja zawsze się żywię "Pod Szaloną Kurą", i przy okazji korzystam z ich rowerków wodnych. Dobre jedzonko maja kawałek dalej za mostkiem jest restauracja, też polecam. Dodatkowo spacery po pięknym lesie, ja tam wypoczywam Oczko
04.02.2016, 19:44
Mariusz76 napisał(a):Na samym początku Łagowa po lewej stronie jest ośrodek wypoczynkowy, nie wiem jak z cenami ale maja bezpłatny dostęp do plaży
Ośrodek piękny ale ceny zabójcze.Lepiej szukać prywatnych kwater.No chyba ,że gotówka nie gra roli to polecam bo raz sobie pozwoliłem.Górna półka to też oś.Leśnik.Do zwiedzania oczywiście baszta, most kolejowy, wieża telewizyjna w Jemiołowie pobliskie bunkry MRU i wycieczki rowerowe na oba jeziora.Co do posiłków to bolecam bar mleczny Defka i wykendową wędzarnie pod chmurką, sielawa wyborna.No i cisza , spokój to za co cenię Łagów.
04.02.2016, 19:47
irekw71 napisał(a):Ośrodek piękny ale ceny zabójcze.Lepiej szukać prywatnych kwater

To fakt, kiedyś jak tam dzwoniłem to mało mnie ceny nie zabiły, nie wiem jak teraz, ale kiedyś jak tam był "Promyk" to ceny były bardzo przystępne.
04.02.2016, 20:21
To co powiedział CI Irek to święta prawda Uśmiech Dalej nie trzeba szukać. A musi być koniecznie Łagów?

Z Okolic w które ja jeżdżę polecam, Przełazy, Kuźnicę Zbąską ( szczerze polecam zwłaszcza z własnym kempingiem albo namiotem, ale kwater również nie brakuje), Krzaczkowo, Niesulice ( dość głośne w sezonie), Brenno, Boszkowo, Lgiń- tu jest spokój Uśmiech
04.02.2016, 21:44
Hymmmm Łagów jak to mawiają "pierła ziemi Lubuskiem"
Jestem prawie miejscowy (zaledwie parę kilometrów), na temat łagowa to zdanie mam dość krytyczne. Owszem tereny wokoło piękne, cudne jeziora i zamek joannitów no ale na tym koniec. Lata świetności już dawno minęły ino mentalność miejscowych pozostała.
Jeśli chcesz spędzić spokojny miły weekend to z ręką na sercu polecę ci np: paklicko małe i pensjonat na półwyspie w wysokiej. Do "perły ziemi lubuskiej" z tamtąd zaledwie 6km, blisko na MRU.

Łagów można zobaczyć, nawet trzeba tam pojechać tyle że na bardzo krótko.
04.02.2016, 23:48
Zona i ja co najmniej raz w roku jeździmy na rowerki wodne do Łagowa i zawsze kłopot z zaparkowaniem auta, na zamek można wejść popatrzeć z góry. A spacery po lesie to tak jak nad każdym innym jeziorem (jak dla mnie).
Bez obrazy Yato, lubię tą miejscowość ale tak na parę godzinOczko
W ośrodku Leśnik spędziłem weekend i szczerze to pamiętam z tego tylko bar;p
Reklama (jeśli nie chcesz jej oglądać, zarejestruj się na forum!)
05.02.2016, 09:36
mateuszurad napisał(a):Bez obrazy Yato, lubię tą miejscowość ale tak na parę godzin
W ośrodku Leśnik spędziłem weekend i szczerze to pamiętam z tego tylko bar;p

O to to, takitez był sens mojej wypowiedzi.
ŁAgów - TAK Ale tylko na kilka godzin.
05.02.2016, 10:07
Dziękuje za odpowiedzi i rady.
Kampingi z małymi dziecmi odpadają, szukam miejsca na cichy wypoczynek zdala od zgiełku by spokojnie odpocząc. W takim roku długi weekend wybór padł na Roztocze (i nie żałuje w tym chciałbym zwiedzic Wasze strony).

marcinsz30 napisał(a):Z Okolic w które ja jeżdżę polecam, Przełazy, Kuźnicę Zbąską ( szczerze polecam zwłaszcza z własnym kempingiem albo namiotem, ale kwater również nie brakuje), Krzaczkowo, Niesulice ( dość głośne w sezonie), Brenno, Boszkowo, Lgiń- tu jest spokój
pogooglam sobie o tych miejscowosciach

YATO-INDA napisał(a):Jeśli chcesz spędzić spokojny miły weekend to z ręką na sercu polecę ci np: paklicko małe i pensjonat na półwyspie w wysokiej
moge poprosic o linka?

05.02.2016, 10:23
Przemek napisał(a):moge poprosic o linka?

Proszę bardzo.
http://gosciniecwysoka.pl/
A jak już będziesz w okolicy to zapraszam do siebie na małe conieco :-), mieszkam 3km dalej a Rancho mam zaraz obok, nad tym samym jeziorkiem :-).
Ewentualnie gdybyś na miejscu potrzebował "przewodnika" to służę pomocą.
05.02.2016, 11:30
YATO-INDA napisał(a):A jak już będziesz w okolicy to zapraszam do siebie na małe conieco :-), mieszkam 3km dalej a Rancho mam zaraz obok, nad tym samym jeziorkiem :-).
Ewentualnie gdybyś na miejscu potrzebował "przewodnika" to służę pomocą.
Ok dziękuje Uśmiech

05.02.2016, 13:35
Yato dlaczego uważasz, że Łagów jest dobry na kilka godzin ,a ośrodek na pólwyspie choć piękny zapewni więcej atrakcji.
05.02.2016, 18:40
irekw71 napisał(a):Yato dlaczego uważasz, że Łagów jest dobry na kilka godzin ,a ośrodek na pólwyspie choć piękny zapewni więcej atrakcji.
Dla jasności nie mam nic wspólnego z tym poleconym prze zemnie ośrodkiem (nie uprawiam kryptoreklamy).
Czemu tak własnie poleciłem?
Odpowiedź jest prosta. Bo mam porównanie :-)
Po prostu uważam że Łagów jest bardzo przereklamowany. Jak stwierdził MAteusz, lasy piękne ale równie piękne jak w całej polsce, widoki też. A jak miał bym się na wczasy wybrać to wolał bym te lasy i widoki podziwiać z spokoju, bez ryczących motocykli, łupiącej muzy i setek wrzeszczących turystów. TAki jest własnie Łagów. Poza basztą i wrzaskiem nie oferuje nic.
Dlatego poleciłem coś innego, w okolicy ŁAgowa, żeby było blisko pojechać i zobaczyć zamek Joannitów.
05.02.2016, 18:49
Moje eskapady w Łagowie to rower wodny, obiadek, spacer po lesie, deser i wracam do domu. Zmieniło się na gorsze jak dla mnie sporo. Brak darmowego dostępu do plaży to minus, w dół hotelu leśnika były flipery na których można było sobie popykać, co wieczorne imprezy z grajkiem to już przeszłość i opłata klimatyczna co u niektórych to już przesada. Dla mnie 1 dzień w zupełności wystarcza.

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
Elementy graficzne wykonane przez Polski Support MyBB.
Kodowanie i obsługa techniczna: TIserwis.pl.