Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
www.Akwarysta.EU
Bardzo serdecznie chciałbym przywitać wszystkich użytkowników forum Smile. Oczywiście dziwne byłoby, gdybym nie zaprosił do użytkowania portalu www.Akwarysta.EU nie mniej jednak oprócz samego użytkowania, zapraszam wszystkich chętnych do pisania artykułów, czy udostępniania nam fotografii Smile. Oprócz tego objęliśmy patronatem medialnym konkurs fotograficzny LFA Smile. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę, dlatego jeśli chciałby ktoś z Was zaistnieć u nas na portalu z jakimś opisem, fotografią, czy artykułem, proszę o info na PW Smile. Do sklikania na forum i nie tylko! Smile
Pozdrawiam serdecznie
Mariusz Król marking
www.Akwarysta.EU
[Obrazek: banner3.jpg]
Odpowiedz
Witaj Mariusz
Ja ze swojej strony zapraszamy Ciebie do takiej samej aktywności na forum. Będziemy wdzięczni jeśli podzielisz się z nami swoimi relacjami z akwarystycznych wojaży :)
Pozdrawiam serdecznie

Akwarystyka jest zbyt pięknym hobby, żeby mieć tylko jedno akwariumSmile

[Obrazek: sudan468px.jpg]
Odpowiedz
Witamy na forum Ja mam też nadzieję że pokażesz coś swojego w galerii i podzielisz się wiedzą a jeśli będziesz potrzebował jakieś pomocy Tu na pewno Ją otrzymasz .
Odpowiedz
Witaj na forum. Kolejny kolega o pięknym imieniu Big Grin
Odpowiedz
Witam Smile.
Pozdrawiam serdecznie
Mariusz Król marking
www.Akwarysta.EU
Odpowiedz
Miło powitać Wink
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem!
Odpowiedz
Cieszy mnie, że LFA i akwarysta.eu będą współpracować. Myślę, że to szansa na całkiem udany związek z korzyściami dla obu stron Wink
Witamy na najlepszym forum w galaktyce Big Grin
[Obrazek: 28238855_10210920988405419_1981395075703536378_o.jpg]
Odpowiedz
Witam serdecznie Smile takie mamy właśnie założenie fazi Smile.
Pozdrawiam serdecznie
Mariusz Król marking
www.Akwarysta.EU
Odpowiedz
Witam, nie znałem wcześniej tego serwisu - akwarysta.eu , a widać, że trochę czytania tam jeeest Smile
Ryby wód krajowych - okonie (Perca fluviatilis) - esej
Zapraszam do lektury Wink

"Gdy twoim jedynym narzędziem jest młotek, wszystko zaczyna ci przypominać gwoździe."
Autor: Abraham Maslow
Odpowiedz
Na pewno zdecydowanie więcej jest o akwarystyce morskiej, ponieważ głównie w tym temacie brakuje informacji w Polsce, ale działamy także w temacie akwarystyki slodkowodnej Smile.
Pozdrawiam serdecznie
Mariusz Król marking
www.Akwarysta.EU
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Witaj
Musisz się zarejestrować aby pisać na LFA.

Login:

Hasło:

[-]
Historia forum
akwarystyczne.info - Lubuskie Forum Akwarystyczne istnieje od 11 lat
To forum powstało 08.12.2009.

[-]
Magazyn Akwarium

[-]
Reklama

>