Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZARNY WĘŻOGŁÓW, CHANNA MELASOMA
Witajcie
Po wielu rozmowach, poszukiwaniach udało się!! W dniu dzisiejszym wszedłem w posiadanie 7szt. CHANNA MELASOMA ( dzięki Artur ) Mój wybór na nie padł już w czasie gdy obserwowałem gachua. Dlaczego? Bo są inne, dla mnie niebanalne, wyróżniające się i nieczęsto występujące u akwarystów.

materiał w ponownym przygotowaniu

pozdrawiam
Marcin
Odpowiedz
No to niech ci się "dobrze chowają". Wink
Własne uwagi i spostrzeżenia na żywo, właściciela rzadkiego gatunku zawsze są cenne.
Odpowiedz
Cieszę się, że w końcu nam się udało;-) Niech Ci się zdrowo rozwija ;-)
Pozdrawiam
Artur
Odpowiedz
No Twoja w tym zasługa Arturze, moje trucie d... nieustanne pewnie Cię o nerwa przyprawiało. Smile
Dzięki jeszcze raz
Odpowiedz
Nie podobają mi się żadne wężogłowe nie wiem jak takimi rybami można się fascynować Tongue znam kilku ludzi też je mające ale jakoś to do mnie nie dociera jest tyle fajnych ryb.. ale to tylko moje zdanie Wink

Odpowiedz
Widzisz...jednemu podoba się teściowa drugiemu córka...o gustach się nie dyskutuje ponoć Tongue. A dziwi mnie tylko jedno w tym co piszesz- "nie wiem jak takimi rybami można się fascynować"...co o nich wiesz? miałeś je? obserwowałeś? prowadziłeś od przysłowiowych "przedszkola" do "gimnazjum"? Wink
Mi się nie podobały brunetki a żonę mam brunetkę Wink Wink.
Miłość, pasja, gusta... Smile Smile
Odpowiedz
Marcin nie pisałem tego tego posta żeby kogoś urazić czy coś.. wiadomo każdemu coś innego się podoba Smile mi te ryby po prostu nie leżą nie miałem ich ani na razie nie mam zamiaru Wink coś tam o nich wiem ale są to tylko wyczytane info , ale z jednym się zgadzam o gustach się nie dyskutuje .. tak że spoko i nie obrażaj się każdy może mieć swoje zdanie . Tongue

Odpowiedz
Michale, ale toż to się nie obrażamSmile naprawdę i ja również mam własne zdanie, które wyraziłem przecież Wink
Jeżeli chodzi o channa...prawdę piszesz, bez zgłębienia tematu można powiedzieć że "coś tam o nich wiem". To ryby niszowe i o wielu nie wiadomo zbyt wiele. Myślę, że o moich melasoma obszerniejszego opisu niż ten tutaj na Forum i w MA nie znajdziesz- i to jest moim zdaniem uczestniczenie w tworzeniu pełniejszego , właściwego, kompletnego opisu gatunku, a moje pisanie o nich...taka cegiełka. Jako pasjonat i akwarysta przecież to wiesz Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Witaj
Musisz się zarejestrować aby pisać na LFA.

Login:

Hasło:

[-]
Historia forum
akwarystyczne.info - Lubuskie Forum Akwarystyczne istnieje od 11 lat
To forum powstało 08.12.2009.

[-]
Magazyn Akwarium

[-]
Reklama

>