Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór fona
Po ostatniej aktualizacji Messengera nie idzie po ludzku otworzyć linka, ma wbudowaną przeglądarkę i za nic nie da się jej zmienić na coś innego. O ile przeglądanie stron można przeboleć, o tyle mając aplikację pokroju Aliexpress czy Allegro można zapomnieć o przekierowaniu do niej. Nie wspomnę o nowym dodatku "mój dzień" który wpierdziela baterię jak głupi przez ciągłe uruchomienie aparatu. Słowem - Jeśli ktoś chce po ludzku używać Messengera na Androidzie to polecam cofnąć się do wersji oznaczonej numerem 89 ze strony Apkmirror i zainstalować w trybie "inne źródła", po czym zablokować w sklepie google jej aktualizacje.
Każdy system ma wady i zalety, niestety...
Pozdrawiam,
Robert

[Obrazek: podpis.gif]
Odpowiedz
Norrden, nie wiem o czym piszesz, bo używam wymienionych przez Ciebie aplikacji i nie mam żadnych problemów z nimi.
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem!
Odpowiedz
Siema. Dzięki za podpowiedzi. Ale żona coś przebąkuje o ofercie rodzinnej w play i tam jest sony xperia XA. Opinie w necie ma ok. Ktoś miał?
Odpowiedz
Ze swojej strony mogę jedynie polecić firmę Xiaomi.
Sam mam od 3 miesięcy Xiaomi Redmi Note 3 Pro i jestem mega zadowolony.
Odpowiedz
Dzięki za podpowiedzi, a wybór padł na samsung a3 2016 cena ok 850 a optyke ma od s6 Smile a na aparacie najbardziej mi zależało
Pozdro
Odpowiedz