Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór operatora
Hejka,

Zmieniam miejsca zamieszkania, a co za tym idzie muszę wybrać nowego operatora od tv i internetu. Mam możliwość wyboru między UPC, Orange światłowód oraz Netią.

Posiadacie jakieś doświadczenia/rady/informacje na temat w/w? Z chęcią ich wysłucham Smile

Odpowiedz
Wszystkie wymienione to korpo; kontakt klienta z providerem po podpisaniu umowy jest męczący.
Lokalny dostawca bardziej o ciebie zadba (zakładam ich stabilność usługi).
Jeśli jednak musisz wybierać z ww bierz usługę na medium światłowodowym.

ps: przypilnuj instalatora, to chłopcy na akordzie wykonawczym i bardzo się spieszą Wink
rafoholik :zdziwko:
Odpowiedz
Co masz na myśli pod słowem "prszypilnuj"?

Odpowiedz
Miałem Netię, nie polecam stanowczo. Obsługa klienta leży i kwiczy. Lepszym numerem jest to, że podpisując umowę na 2 lata, podpisujesz pakiet promocyjny. Po tym okresie zostanie automatycznie przedłużona bez "promocji". W tym wypadku za 100Mbit płacąc wcześniej 69.90, zacząłem płacić 430zł/mc. Jedyny sposób by wtedy zapobiec takiej opłacie to kolejna umowa na 2 lata.
Pozdrawiam,
Robert

[Obrazek: podpis.gif]
Odpowiedz
Nie, jest inny sposób - wypowiedzenie umowy na miesiąc przed końcem umowy.
Odpowiedz
Wiem, jednak nie spodziewałem się takiego numeru z nich strony. Liczyłem że przejdę na nieokreślony i dalej będzie to samo.
Pozdrawiam,
Robert

[Obrazek: podpis.gif]
Odpowiedz
Podpisując umowę na czas określony otrzymujesz rabat na abonament. To samo jest (a na pewno było) z Neostradą w Orange. Umowa się kończy, rabat także. I wracasz do standardowej stawki bez upustu.
Odpowiedz
Ja mam UPC i polecam. Tylko zobacz na klatce czy nie ma numeru do opiekuna osiedla. Mogą Ci dać lepszą ofertę niż na stronie.
I spróbuj wyciągnąć od nich router z WiFi 2,4 i 5GHz, ale działających jednocześnie.
Odpowiedz
Norrden napisał(a):Jedyny sposób by wtedy zapobiec takiej opłacie to kolejna umowa na 2 lata.
Norrden napisał(a):Liczyłem że przejdę na nieokreślony i dalej będzie to samo.
Ja w Orange dałem się załatwić jeszcze gorzej.... spóźniłem się o jeden dzień i z klucza na podstawie akapitu w starej umowie, przedłużono mi umowę na kolejne 2 lata w stawkach nominalnych bez żadnej promocji... i buliłem dwa lata jak jeleń, bo kary za zerwanie umowy były jeszcze większe. Z tego m.in. powodu i kilku innych perypetii z nimi zawsze będę orędownikiem twierdzenia:
Wszystko, tylko nie Orange!
Ale to oczywiście moje subiektywne zdanie... Wink
Ryby wód krajowych - okonie (Perca fluviatilis) - esej
Zapraszam do lektury Wink

"Gdy twoim jedynym narzędziem jest młotek, wszystko zaczyna ci przypominać gwoździe."
Autor: Abraham Maslow
Odpowiedz
Orange też nie polecam, zrobili nas w bambuko z netem.
Sprzedali nam ofertę lte z ruterem, który nie obsługuję lte. Smile)
Kiedy podpisywaliśmy umowę, lte nie działało w Gorzowie i okolicach.
Jak zorientowałem się ,że w telefonie mam lte a na domowym necie nie.
Oczywiście złożyłem reklamacje , w odpowiedzi napisali że na zwrot czy rezygnacje miałem dwa tygodnie. I uj ich obchodzi ,że kiedy brałem ofertę lte jeszcze nie działało.
Masakra , wszystkie te firmy ładnie wchodzą w du..e , z tym ,że przed podpisaniem umowy.
Pozdrawiam Paweł
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Odpowiedz