Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak hodować bojownika
Filmik stary jak świat, ale kto nie widział , niech obejrzy. Przy okazji można się dowiedzieć w czym " najlepiej " hodować bojownika.

Link : http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-hodowac-bojownika
Odpowiedz
Jacy ludzie potrafią być bezmyślni . :cry:
Moje akwarium 112l
Odpowiedz
Muszę zwrócić honor sklepowi Tongue Jakiś czas temu tam byłem i jest to jeden z nielicznych sklepów gdzie bojowniki nie pływają w kubkach. Mają akwarium podzielone na boxy ;P choć pewnie i tak się widzą i stroszą płetwy .
Odpowiedz
Nie trzymają w kubkach - to plus. Ale film instruktażowy Jak hodować bojownika to jakaś kpina jest. Jak można coś takiego w internecie zamieścić i jeszcze z reklamą sklepu. Przecież on zamiast reklamy robi sobie antyreklamę u akwarystów. Ja nie wiem, czy to taka moda w zielonogórskich sklepach, żeby pokazać swój brak podstawowej wiedzy i ośmieszyć się w oczach klientów czy jak, najpierw Egzotarium ze swoim "artykułem" w Gazecie Lubuskiej, potem Fauno Styl ze swoim "filmem instruktażowym". Tragedia. Ciekawe, kto następny błyśnie swoją "wiedzą" akwarystyczną.
Odpowiedz
Rafal napisał(a):Jak można coś takiego w internecie zamieścić i jeszcze z reklamą sklepu. Przecież on zamiast reklamy robi sobie antyreklamę u akwarystów.
Bo ten film nie jest kierowany do akwarystów. Big Grin
Odpowiedz
Ja tam nic nie wiem, przypadkiem na ten filmik natrafiłem. :/ Chyba się po prostu nie zastanowili nad tym nagraniem. :\ Z autopsji mogę powiedzieć że sprzedawca ,czy też właściciel , wydaje się człowiekiem który zna się na rzeczy , tym bardziej dziwi mnie fakt że celowo się kompromituje i namawia do trzymania ryby w kuli. Shy
A co do Gazety Lubuskiej , no cóż, oni napiszą wszystko Big Grin a na dodatek zawsze połowę rzeczy przekręcą , to norma. Interpretują różne sprawy w tylko sobie znany sposób. ;P
Odpowiedz
No bo trzymanie bojownika i warunki o których od dawna mówi wielu sprzedawców to jeden z mitów, ilu jest tych, którzy zaczynają, ilu tych którzy się znają...nikt tego nie wie, ale ilu zdenerwuje filmik a ilu zainteresuje? Na pewno swoje zrobił i chętnych znalazł na trzymanie bojownika w, oby chociaż kuli.
Odpowiedz
darek3160 napisał(a):A co do Gazety Lubuskiej , no cóż, oni napiszą wszystko a na dodatek zawsze połowę rzeczy przekręcą , to norma
Przekręcą czy nie, nie ma to znaczenia. W przypadku artykułu o którym piszę, nie ma mowy o przekręceniu, powiem więcej, właściciele sklepu którzy ten artykuł popełnili chwalą się nim na stronie internetowej sklepu. Muszą być dumni z posiadanej przez siebie wiedzy. Mowa o:

[Obrazek: artykul-kula.jpg]

Ciekawy jestem, który sklep będzie następny i zechce podzielić się swoją wiedzą z niewtajemniczonymi Wink
Odpowiedz
Rafał, a może zapytać GL, czy nie zechciałaby przeprowadzić wywiadu z LFA ? Wink
Odpowiedz
Artykuł jest żenujący i dawno temu się z tym biłeś przecież, to jak kopanie się z koniem, więc...reakcja musi być, jaki efekt- trudno powiedzieć
Odpowiedz