Witaj!
LogowanieRejestracja

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefon na komunię...
29.03.2017, 14:06
Telefon na komunię...
Jako, że mój młody na komunię zażyczył sobie "mobajla" i chyba mu kupię, mam w związku z tym pytanie. Który telefonik będzie dla niego odpowiedni i jak to zrobić żeby mu wziąć z internetem a jednocześnie nioe brać abonamentu.....Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
Odpowiedz cytując ten post
Reklama (jeśli nie chcesz jej oglądać, zarejestruj się na forum!)
29.03.2017, 15:02
RE: Telefon na komunię...
Mi się wydaje ze lepiej telefon kupić osobno(tu pytanko ile jesteś w stanie dać za tel? ) bo na kartę jak już dadzą to coś słabego (chociaż nie wiem czy tylko w mixsie dają a na kartę sama chyba nie)...
np taka oferta http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/oferta/na-karte raz na miesiąc ładujesz za 30 zł (odciąga ci 25 za ta usługę i zostaje 5 zł ale masz to co tam napisane) Jeżeli ma to być telefon dla dzieciaka to tez nie ma sensu kupywac drogiego bo jak to z dziećmi... myślę ze do 500-600 kupi się coś dobrego (zawsze można wziaść na raty-np mediamarkt można na 10x0% i spłacać 10 rat -można podejść do punktu ratalnego i sie dowiedzieć) Z telefonów hmm jakiś samsung a3 albo huawei y5 .. ważne żeby mial trochę pamięci i aparat 8-13 mp
29.03.2017, 15:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.03.2017 16:03 przez Jaro.)
Eustachy napisał(a):(tu pytanko ile jesteś w stanie dać za tel?
Chciałem nie przekroczyć 1500 a w ogóle cudnie do 1000 by było

Eustachy napisał(a):Jeżeli ma to być telefon dla dzieciaka to tez nie ma sensu kupywac drogiego
Oczywiste
Eustachy napisał(a):zawsze można wziaść na raty-np mediamarkt można na 10x0% i spłacać 10 rat -można podejść do punktu ratalnego i sie dowiedzieć
Tylko to wchodzi w rachubę
29.03.2017, 16:42
Mediamarkt- samsung galaxy j5 (2016)-879zł
Huawie y6 II -759zł
Samsung j3 (2016)- 549zł
Huawei Y6 pro -699zł
LG X-power-698zł
Samsung A3 (2016) lte -898zł
To tylko kilka z oferty..najlepiej oglądnąć parę recenzji na YouTube (ja zawsze wpisuje markę tel z dopiskiem mobzilla-gosc w miarę dobrze opisuje telefony)

A z ratami to jak ja tam na 10x0% brałem to dawali mi taka kartę jakby kredytowa która zapłaciłem za telefon (na karcie jest większy limit jakby ktos chciał później coś wziasc... Oczko ) Daja numer konta na który się wpłaca kasę ,te 10 rat .potem dzwoni się na infolinie,zamyka kartę i dziękuje.Jedyna opłata co miesiąc to chyba z 3 zł za karte ale to można się wszystkiego od tych Pań co tam siedzą w punkcie ratalnym dowiedzieć.
29.03.2017, 17:01
Raty tak ale bez kart. Myślałem też o Huawei P9..
29.03.2017, 17:20
Uśmiech ja mam P9 ale normalna nie ta tańsza lite ... miałem do wyboru s6 albo P9 wzielem Huawei pomimo tego ze ma gorsze parametry ale ładniejszy i lepiej w dłoni leży.
Ale dla dzieciaka kupiłbym coś tańszego np j5 (2016) bo jak pisałem dziecko to dziecko... UśmiechUśmiech Tak jak pisałem wcześniej popatrz na YouTube na recenzje,pomogą w wyborze.
29.03.2017, 18:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.03.2017 18:03 przez Rafal.)
A jesli do 1500 zl jednak sie zdecydujesz, to dobrym wyborem bylby chyba samsung galaxy a5 2017.
Ale tanszy bedzie Huawei P9 (tylko nie wersja lite!). I parametry ma bardzo dobre. Warte rozwazenia sa tez telefony Xiaomi, chinczyki z gornej polki, jest dystrybutor w Polsce wiec nie ma problemu z ewentualnym serwisem gwarancyjnym.

http://akwarium.gorzow.pl
http://korepetycje.gorzow.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
29.03.2017, 21:10
Moim zdaniem, jaki nie będzie - pierwszy telefon cieszy wyjątkowo.
Tak sobie myślę głośno.. czy na początek nie wystarczy internet przez Wifi. Sieć globalna to potężne narzędzie, full pułapkas and zasadzkas Oczko

rafoholik Zdziwko
29.03.2017, 21:36
Arturro napisał(a):czy na początek nie wystarczy internet przez Wifi
Też o tym myślałem mocno.
Reklama (jeśli nie chcesz jej oglądać, zarejestruj się na forum!)
30.03.2017, 09:17
Dla dzieciaka w tym wieku i internety tylko przez WiFi, żeby mieć chociaż namiastkę kontroli. Co do oferty operatorów, to moim zdaniem NJU ma najbardziej elastyczną taryfę a z full wypasem Fakt Mobile gdzie za niecałe 20zł dostajesz bezlik rozmów, smsów i 1GB internetu. Obie oferty oczywiście na kartę.

Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem!

Odpowiedz