Witaj!
LogowanieRejestracja

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paletki leczenie
04.05.2017, 09:02
Paletki leczenie
Mam pytanie czy to jest normalne że po MLP paletki ocierają się co jakiś czas i czasami próbują się otrząsnąć jakby miały coś na sobie? Dodam że są po pierwszej turze mlp teraz będzie przerwa tygodniowa przed drugą serią.

http://akwarystyczne.info/showthread.php?tid=11715
Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
Odpowiedz cytując ten post
Reklama (jeśli nie chcesz jej oglądać, zarejestruj się na forum!)

04.05.2017, 18:10
RE: Paletki leczenie
Temat rzeka... i nic z tym nie zrobisz. A przyczyn może być pewnie multum i nikt na takie pytanie bez jakiegoś dokładnego badania i co ważniejsze - zdiagnozowania, raczej nic Ci nie powie.
Jedź dalej mlp, po drugiej turze odczekaj pare dni i metro i co ma być to będzie... coś tam może padnie, z tym musisz się liczyć ale niekoniecznie.....
Powodzenia

Kto hoduje rybki ten ma gładkie łydki Cwaniak
04.05.2017, 19:43
A Ty jak Cię swędzi to się nie drapiesz Oczko

Pozdrawiam serdecznie

Akwarystyka jest zbyt pięknym hobby, żeby mieć tylko jedno akwariumUśmiech

[Obrazek: sudan468px.jpg]
04.05.2017, 20:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.05.2017 20:59 przez serol.)
(04.05.2017 19:43)alegumis napisał(a):  A Ty jak Cię swędzi to się nie drapiesz Oczko

Uśmiech dobre... zdrowe też się nieraz ocierają. U mnie ostatnio jedna kilka dni i przestała.. najważniejsze aby ciemne nie siedziały w kącie, jadły i nie srały na biało. To takie podstawowe objawy pasożytów (albo zatrucia wtedy samo przejdzie bez prochów) i wtedy mikro i leczenie.. Na inne poważniejsze bakterie to już poligon i nieraz nic nie pomaga, ale enrofloksacyna czy amoxyclina coś może pomóc.

Na Twoim miejscu po prostu bym jechał jak już zacząłeś, bo teraz i tak już nic nie zrobisz a jak coś padnie to trudno.
Niewiem jaką temp. masz ale ja wbrew większości robiłem ostatnio wszystkie leczenia na 28st. I od początku lutego jakbym ogarnął temat Uśmiech taką temperaturę utrzymuję zresztą cały czas...
Pozdro i powodzonka

Kto hoduje rybki ten ma gładkie łydki Cwaniak

Odpowiedz