Witaj!
LogowanieRejestracja

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[450L] Columbian Dream
15.01.2018, 00:42
RE: [450L] Columbian Dream
Dawaj fotki tych dysków Oczko

http://akwarium.gorzow.pl
http://korepetycje.gorzow.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
Odpowiedz cytując ten post
Reklama (jeśli nie chcesz jej oglądać, zarejestruj się na forum!)
15.01.2018, 01:27
(15.01.2018 00:42)Rafal napisał(a):  Dawaj fotki tych dysków Oczko

Ooo.. nie przelewki, dawaj bo jeszcze bana wyłapiesz Uśmiech

Kto hoduje rybki ten ma gładkie łydki Cwaniak
Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
15.01.2018, 12:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2018 12:35 przez kufel-25.)
Całego akwarium jeszcze nie będę pokazywał bo jeszcze ktoś pomyśli że mam taki gust. Głazy na korzeniach nie są estetyczną ucztą. Od razu mówię, to są moje pierwsze i zarazem zwykłe paletki nie piwki, dzikusy czy stendkery. Szczerbol
Ale krytykę przyjmę na klate Szczęśliwy
A, zdjęcia z przed ok 1-2 miesięcy ryby u mnie są pół roku jak je kupowałem miały ok 5-6 cm. Rekordowych przyrostów nie mają ale chyba jeszcze dramatu nie ma. chyba Uśmiech

Załączone pliki Miniatury

450L Columbian Dream
15.01.2018, 12:40
Ja tam mam w nosie tzw. "Rasowe" czyli poiwki, stend., eFy 1,2,3.... etc. Ważne żeby były zdrowe Uśmiech
Turkus fajny, ten na fotce środkowej troche duże oko ale też fajny, ten na dole tylko mnie się nie podoba, bo mi się te rodzaje nie podobają, choć sam mam jednego Uśmiech ale ten za bardzo "popieprzony".

15.01.2018, 12:48
Ten środkowy tak wyszedł nie fortunnie. Jakoś zdjęć nie umiem robić Huh bo on jest największy teraz ma coś w okolicach 15-16cm. Ostatni ładnie wyglądał do pewnego czasu, pieprz mu wyszedł jak zaczął ciemnieć. Pewnie to wada ale bardzo charakterny jest. Mam jeszcze parę innych ale są mniejsze takie po 11-12cm i jednego chłopca do bicia ok 9-10cm z niego chyba już nic nie będzie ciekawego ale żre za dwóch Szczęśliwy

450L Columbian Dream
15.01.2018, 13:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2018 13:07 przez serol.)
No i fajnie Uśmiech
Czekam na fotki bez głazów - całości.

13.03.2018, 15:24
Mała aktualka a więc tak OSZALAŁEM Szczęśliwy chyba za nudno mi było wszystko zdrowe wysyp glonów po starcie się cofa to z nudów zaczęło się w głowie mieszać O matko Tak sobie siedziałem, siedziałem w międzyczasie parka palet się zaczęła ze sobą prowadzić nowe ryby po kwaranntanie zasiedliły baniak po prostu nuda Szczęśliwy No to sobie wymyśliłem... aaa wezmę sobie dokupie z 3-4 paletki do tych moich 7 szt będzie tak akurat nie za dużo nie za mało. Już zacząłem się orientować skąd co można wziąść i po mału układać sobie w głowie co z czym i jak. I się zaczęło ... Szczęśliwy jak mam odpalać sterylniaka dla 3-4 ryb to wiosłowania bez LIKU, a ryb tylko parę sztuk. Eee tak to bawić się nie będę Diabeł . Więc sprzedałem paletki za wyjątkiem tej pary i biorę teraz z 10-12 szt nowych małych ale dobrych ryb i zaczynam wiosłowanie i futer. Plan prosty w 2-3 miechy ryby do wielkości 10-15cm i do dużego baniaka Szczęśliwy Plan niezły he he zobaczymy jak pójdzie. Doświadczenie już jakieś jest plus dobre ryby bez zbędnego leczenia powinno być dobrze. W głównym baniaku to może i pozostałe ryby sobie podrosną, a szczególnie młode skalary od Cypka bo palety trochę je przytłoczyły ale małe są sprytne jakoś sobie radziły teraz bez większej bandy podrosną.

450L Columbian Dream
02.04.2018, 09:16
Tyle mi z dysków zostało. Czekam na nowe Szczęśliwy

450L Columbian Dream
24.04.2018, 14:38
W dużym akwarium nastała nuda dwie paletki nie mając konkurencji zdominowały akwarium i się rozleniwiły O matko nawet do żarcia płyną sobie powolutku bo kto miałby im rąbnąć? Reszta wiary jak podpływają to ucieka Szczęśliwy Ale nie długo. Młode wilki już się pasą, podrosną to znów zacznie się przepychanka Szczęśliwy A narazie zdjątko leniwej baby. Oczko

450L Columbian Dream
Reklama (jeśli nie chcesz jej oglądać, zarejestruj się na forum!)
08.05.2018, 13:06
Minęły już 3 tygodnie u mnie i powiem że nawet, nawet rosną. Kupione były w rozmiarach 5 cm i 6,5 cm, a teraz najmniejsza ma ponad 7 cm, a największa 9 cm. Puchną w oczach Duży uśmiech Małe jeszcze jako takiego wzoru nie mają ale już odmianie alenquer zaczyna wychodzić niebieska obowódka na płetwach a odmianie tefe niebieskie akcenty na ciele i płetwach. Króciutki filmik rybek po żarciu (10 razy dziennie to minimum istne piranie Szczęśliwy )
https://youtu.be/l0i1twPZpOY

450L Columbian Dream

Odpowiedz