Witaj!
LogowanieRejestracja

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odmulanie dna
07.04.2018, 12:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.04.2018 12:44 przez serol.)
RE: Odmulanie dna
Jasne że wybije, ale nie tak od razu...u mniu przy dużych podmianach w ogólnym nieraz pojawia się zmętnienie białe i załącze na dzień - dwa jak się oczyścu woda to odłączam i jest ok, biologia nie pada. Wiadomo, jak z miesiąc to i te z podłoża dostaną się do wlotu turbiny wysyłającej wode do UV, ale to troche czasu trzeba..

Kto hoduje rybki ten ma gładkie łydki Cwaniak
Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
Odpowiedz cytując ten post
Reklama (jeśli nie chcesz jej oglądać, zarejestruj się na forum!)
11.05.2018, 23:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.05.2018 23:36 przez Mike.)
RE: Odmulanie dna
Jako, że zakupiłem Microbe-lift Gravel&Substrate Cleaner w wersji 473ml, starczyło mi to na 5 tygodni dawkowania. Efekt był taki, że rzeczywiście miejscami dno zrobiło się trochę czystrze, ale w ogólności nie zliwidowało to tego zalegającego syfu którego niewielką próbkę ująłem na zdjęciu z pierwszego posta w tym temacie. Nie mówię, że środek nie działa, ale że nie zadziałał na mój problem.

Czy możliwe jest aby ten "syf" na dnie to były rozdrobnione glony, które opadły na dno? Co to może być?

PS W międzyczasie wyciągnąłem jeszcze ~250 ślimaków i mam już ich niewielką liczbę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
Odpowiedz cytując ten post

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Elementy graficzne wykonane przez Polski Support MyBB.
Kodowanie i obsługa techniczna: TIserwis.pl.