Witaj!
LogowanieRejestracja

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypławki
20.02.2018, 16:30
Ostrzeżenie Wypławki
No dawno nic się u mnie nie działo... Duży uśmiech Pojawili się ostatnio niechciani lokatorzy. Wypławek biały, którego wszyscy znamy. Bardzo sobie upodobały gałęzatkę i jedzenie dla krewetek. Na początku mnie fascynowały bo w końcu to nowość Oczko, ale niestety zalęgło się ich w akwarium bardzo dużo i muszę się z nimi pożegnać.
Zakupiłam NO PLANARIA na allegro. Przyszedł jakiś proszek w torebeczkach (wygląda jak koka - będą krewetki miały jazdęUśmiech ) niestety nie mam żadnej ulotki jak to zapodawać (moje akwarium ma 60L) wyczytanie z neta nie problem, ale w sumie mam pytanie:
- czy przed podaniem robić jakąś podmianę?
- pozbyć się tej gałęzatki gdzie mają swoje siedlisko czy to nie ma sensu?
- jak żyć Duży uśmiech
Mam nadzieję, że NO PLANARIA załatwi sprawę szybko i bezboleśnie dla moich lokatorów. Ktoś ostatnio temat wypławków poruszał, ale nie mogę go odnaleźć.O matko

Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
Odpowiedz cytując ten post
Reklama (jeśli nie chcesz jej oglądać, zarejestruj się na forum!)
20.02.2018, 21:09
Wypławki
Jakieś "bycze" te Twoje wypławki.

Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem!
20.02.2018, 21:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.02.2018 21:53 przez Rafal.)
RE: Wypławki
Wypasione. Za duzo karmisz. Przy oszczednym karmieniu nie ma szans aby az tyle ich w zbiorniku bylo.

A No Planaria jest skuteczna i bezpieczna dla krewetek w dawkach zalecanych przez producenta. Przy aktywnym podlozu nalezy dawke zwiekszyc.

Ja podmiane robilem przed podaniem preparatu. I warto dac dodatkowe napowietrzanie.

http://akwarium.gorzow.pl
http://korepetycje.gorzow.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
20.02.2018, 22:01
No właśnie nie karmie tak dużo i często. Sama jestem w szoku, że nagle ich się tyle wzięło :O karmie tak jak wcześniej i problem pojawił się teraz. Zmieniłam pokarm na lepszy może sobie upodobały i wylazły na żer Duży uśmiech już poleciała pierwsza dawka NO PLANARI jutro druga i kolejne mam nadzieję, że będą efekty! ale pierwszy raz widziałam takie stworzenia na żywo więc trochę czekałam z podaniem specyfiku może dlatego takie konie urosły Oczko
23.02.2018, 18:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.02.2018 18:53 przez sbc.)
Z tym karmieniem to może być trochę moja wina, bo ja krewetkom nie żałowałem nigdy Duży uśmiech Co prawda karmię ja sporadycznie, raz na kilka dni jak się kręcę obok akwarium i mnie najdzie, ale w tedy sypię im od serca ;-p

Nie wiem czy nasze wypławki są bycze, one mają jakieś 4-5mm. Widziałem jeszcze większe kiedyś u naszego kolegi Bartka (Zola67).

W każdym razie jesteśmy po kuracji "no planarią", obecnie nie widać robali. Zobaczymy za jakiś czas. Mi ich trochę szkoda, w sumie urocze stworzonka Duży uśmiech

autodetailing, folie, fvat, zapraszam Duży uśmiech

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Elementy graficzne wykonane przez Polski Support MyBB.
Kodowanie i obsługa techniczna: TIserwis.pl.