Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbiorniczek 180 litrów :)
Rainbow 

Jako iż dawno mnie nie było, ze względów zdrowotnych, wykryto u mnie przypadkiem nowotór złośliwy: Szpiczak mnogi.
Śmigam na chemię dzienną we wtorki i piątki do Gorzowa. Jeden zastrzyk przeźroczysty i po krzyku. 3 miechy chemii i planowany przeszczep szpiku od dawcy w Gliwicach. Żeby tego było mału 17 kwietnia czyli już niedługo mamy ostatnią operację synka w Łodzi. tzw operacja Fontany. Same niespodzianki mnie spotykają, ale cóż widać tak musiało być heheh. Pozdrowionka

Aha od jakiegoś czasu stosuję w akwarium JBL korall fluid 10 kropli dziennie, i powiem że zaczynają korale ostro się pompować Smile
Było posolone 300,600,182 litry,Reefmax,
Teraz są trzy kostki z krewetkami
Cool
Pozdrawiam Paweł Śramkiewicz
Odpowiedz
Bardzo mi przykro że spotkało Cię takie nieszczęście mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.
Baniaczek pierwsza klasa.
[Obrazek: atbm.jpg]
Mój kanał Youtube
Każda rybka może być złota, wystarczy obtoczyć w panierce Wink
Odpowiedz
Złego licho nie bierze. Teraz jestem na L4, dobrze że mogę dziarać dalej ludzi hehe. Jak przeszczep się uda to otwieram salon tatuaży w Krzeszycach w końcu 24 lata mam stażu, więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Do pracy nie mogę wrócić byłej elektryk-automatyk na oczyszczalni. Więc były warunki szkodliwe. Lepiej nie ryzykować heheh.
Będzie dobrze innej obcji nie przewiduję
Cool
Odpowiedz
Paweltattoo napisał(a):otwieram salon tatuaży w Krzeszycach
Piszę się na sesję.
[Obrazek: atbm.jpg]
Mój kanał Youtube
Każda rybka może być złota, wystarczy obtoczyć w panierce Wink
Odpowiedz
Przez wiele lat żyłem z nowotworem u mamy, sam zmagam się ze swoimi problemami zdrowotnymi - na szczęście nie rak ale za to choroba autoimmunologiczna więc często wesoło nie jest i zdaję sobie sprawę jak kruche jest życie. Dlatego życzę zdrowia i dużo sił dla Ciebie i dla rodziny bo zdaję sobie sprawę, że jeśli choruje jedna osoba to cierpi cała rodzina. Nie mieliście do tej pory łatwo ale wierzę, że wyjdziecie na prostą wzmocnieni o te trudne doświadczenia.

Co do akwarium to prezentuje się świetnie. Nieźle to wszystko poupychane - zawsze się zastanawiam jak to możliwe tak wszystko ciasno poustawiać aby ze sobą nie walczyło i mam z tym czasem problem.
Pozdrawiam,
Artur Cool
Odpowiedz
Zbiornik piękny.Podziwiam Cię ... pomimo tylu trudności życiowych potrafisz stworzyć coś takiego :016: Pozdrawiam i życzę zdrówka dla Ciebie i całej rodziny.
P.S Studio dobry pomysł Wink
Odpowiedz
Na żywo milion razy piękniejsze!!!
Zdrowia dla Twojej całej familii
Odpowiedz
Paweltattoo napisał(a):Będzie dobrze innej obcji nie przewiduję

Pewnie, że tak!
No i ktoś musi przecież papuasa skończyć małżowi Wink Big Grin
Zbiorniczek bardzo ładny.
396l  morska przygoda
Odpowiedz
Żółtka chętnie odsprzedam za tyle co kupiłem w Jadwidze lub wymienię na inną rybkę mniejszą. Troszkę jest za duży dla takiego litrażu. Najlepiej bym wymienił na jakiegoś mniejszego pokolca od niego.
Cool
Odpowiedz
Akwarium jak zawsze piękne. Ale przede wszystkim życzę zdrowia i sił.
pozdrawiam, bartesta
[Słonina - 346 + 96 litrów]
Odpowiedz