Witaj!
LogowanieRejestracja

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tropical GEL FORMULA
24.12.2018, 13:47
Tropical GEL FORMULA
Kokoszki Szczerbol
zaraz świąteczne obżarstwo więc pytanie na czasie Uśmiech czy ktoś korzystał i może coś powiedzieć na temat nowej linii pokarmów firmy Tropical - GEL FORMULA?

.jpg  733476761_1_644x461_nowosc-tropical-gel-formula-zrob-sam-pokarm-filmik-sklep-gdansk-gdansk.jpg (Rozmiar: 55,63 KB / Pobrań: 80)

Opis:
Jeden pokarm, wiele możliwości
• pokarm w formie galaretki do samodzielnego przygotowania, z dodatkiem alg, kryla i owoców, przeznaczony dla ryb wszystkożernych
• przygotowanie pokarmu jest szybkie, łatwe i sprawi wiele radości każdemu akwaryście
• pokarm daje możliwość decydowania o wielkości i kształcie porcji
• w zależności od sposobu przygotowania można uzyskać pokarm w formie galaretki tonącej lub pływającej, co zaspokaja potrzeby zarówno ryb żerujących przy powierzchni wody, jak i na dnie akwarium
• galaretka zbliżona konsystencją do pokarmów naturalnych zachęca ryby do żerowania
• wygoda stosowania oraz możliwość zamrażania pokarmu sprawiają, że może on stanowić doskonałą alternatywę dla pokarmów mrożonych
Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
Odpowiedz cytując ten post
Reklama (jeśli nie chcesz jej oglądać, zarejestruj się na forum!)
24.12.2018, 14:12
RE: Tropical GEL FORMULA
Mam jedna pudelko ale jeszcze nie przygotowywalem.

http://akwarium.gorzow.pl
http://korepetycje.gorzow.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
24.12.2018, 14:59
Sam jestem ciekaw jak z morszczyzną bo widzę, że jest też.
24.12.2018, 15:15
Teraz bedzie wiecej czasu to sprawdze, jak to wyglada.

http://akwarium.gorzow.pl
http://korepetycje.gorzow.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
24.12.2018, 15:21
To czekam na recenzje Uśmiech filmiki widziałam przygotowanie wydaje się, że to nic trudnego tylko ciekawe jak to się później naprawdę w wodzie "zachowuje". Już wiem jak można wykorzystać foremki po kalendarzu adwentowym Oczko krewetki będą jadły bałwana Duży uśmiech
25.12.2018, 01:09
Tropical GEL FORMULA
Ja używałem wersji mięsnej z myślą o moich skalarach. Porcja z jednej torebki wychodzi całkiem spora. Trudność przygotowania raczej minimalna ale chwilę czasu trzeba poświęcić. Przygotowany produkt wygląda estetycznie i śmierdzi rybą, co raczej jest normalne biorąc pod uwagę zastosowane składniki. Jedyny problem był taki, że skalary były średnio nim zainteresowane niezależnie od rozmiaru kawałków jakie im podawałem, tak samo neony, które raczej nie są wybredne. Jedynie zbrojniki i kirysy coś tam dziubały ale jakoś szczególnie nie zabijały się o tą karmę. Skalar jak już wziął kawałek do pyska to wypluwał i zjadł może jeden na dziesięć.
Moje rybska chętniej zjadają suche płatki a o mrożonkach nawet nie wspomnę.

Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem!
25.12.2018, 15:13
U mnie w większości przeważa pokarm firmy Tropical. Szczególnie tabletki Vitabin wieloskładnikowy. Kiedyś jak był brak ich w zoologu kupiłam inne to nikt ich nie ruszył. A przecież krewetki też do wybrednych nie należą. Używam też tej linii pokarmów soft line i też są spoczko. I tak właśnie byłam ciekawa jak to z tym nowym pokarmem jest.
26.12.2018, 01:50
Jeżeli chcesz, to mogę Ci dać saszetkę Carnivorous na przetestowanie, może Twoje rybska chętniej będą to jadły.

Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem!
28.12.2018, 23:03
Cyprian bardzo chętnie odkupie od Ciebie saszetkę Uśmiech może jakoś po nowym roku odwiedzimy Cie z Radkiem Uśmiech a w sumie mam jeszcze pytanko do Ciebie masz może małe anubiasy czy tylko te kolosy co kiedyś Radka obdarowałeś? Uśmiech
Reklama (jeśli nie chcesz jej oglądać, zarejestruj się na forum!)
29.12.2018, 03:47
Tropicala oddam Ci za free - nie płaciłem za ten pokarm, tylko dostałem jako nagrodę, więc pieniędzy nie chcę. O anubiasy dobrze, że pytasz bo akurat mam kilka odłamanych szczepek Petite, jednak muszą trochę oczyścić się z glona (pływają w akwarium ze ślimakami Uśmiech )

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
Elementy graficzne wykonane przez Polski Support MyBB.
Kodowanie i obsługa techniczna: TIserwis.pl.