Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 URODZINKI LFA
Aaaa:004: 10 Urodziny LFA to nie przelewki :044:, już wkrótce, już tuż, tuż :diabel:. Dziś przeglądając, wspominając zdjęcia natknęłam się na takie smaczki Big Grin :diabel::061::065::039: i jakby to Zenek zaśpiewał "Jak do tego doszło nie wiem.." :facepalm::lol:

Życzę nam więcej pozytywnych spotkań!, wymiany wiedzy i żeby każdemu "baniak" dojrzewał jak trzeba :lol:

Odpowiedz
Jest co wspominać .
Trochę nas się posypało ale chyba tak musiało być, nadal jest to dobre forum i na wysokim poziomie.
Brawo MY !!
[Obrazek: atbm.jpg]
Mój kanał Youtube
Każda rybka może być złota, wystarczy obtoczyć w panierce Wink
Odpowiedz
Ja bardzo żałuję jednego, że.., to było pierwsze i w sumie ostatnie takie spotkanie wakacyjne LFA . Wiem, że takich mieliście więcej więc z pewnością jest co wspominać Smile
Odpowiedz
rafoholik :zdziwko:
Odpowiedz
Coś tu cicho jak makiem zasiał... O co chodzi?
Odpowiedz
GMO napisał(a):O co chodzi?
może czekają na dwudzieste urodziny.Smile
A tak na serio to czego oczekujesz?
na spotkanie ciężko się zorganizować ,aktywność na forum bardzo słaba,w konkursach mało kto uczestniczy.
Mój kanał Youtube
Odpowiedz
No wiesz, patrząc na to, co tu się dzieje to nie oczekuję wiele, niestety...Nurtuje mnie natomiast pytanie ( pewnie retoryczne)- o co tu chodzi?
Wszyscy bawimy się akwarystyką. No to jest już jakiś punkt zaczepienia.
Jest okrągła rocznica, są fajni ludzie..Forum jest tyle warte, co warte są poszczególne jednostki... Jest jednak warunek - Trzeba działać zespołowo. Chyba, że są tutaj ludzie, którzy się tak bardzo nie tolerują, że spotkanie nie wchodzi w rachubę. Do tej pory wydawało mi się, że forum, to nie tylko internet...Że fajnie się spotkać, pogadać, wypić piwo czy inną kolę.Może da się ustalić jakiś dogodny termin spotkania?
Widzę, że kiedyś forumowicze się spotykali.Czy coś się stało?
Sorry, może moje pytania są trochę infantylne, ale ja naprawdę tego nie kumam. Wydaje mi się, że skrzyknąć się,poznać, pogadać o naszym hobby, nie będzie problemem. Zwłaszcza ,że dziesięć lat, to już jest coś.Wiem, że niektórzy będą mieli inne zdanie ode mnie. To jeszcze jeden powód, żeby się spotkać i pogadać. Koleżanki i Koledzy - ogarnijmy ten fajny pomysł!!!Heart
Odpowiedz
Nie każdy musi być aktywny ,a że jest nas garstka to i słabo to wygląda w ludziach (ilosci) siła .
Z czasem forum się odrodzi ja w to wierzę dlatego jestem tu co dzień i pomagam jak potrafię. Jeżeli chodzi o spotkanie ,no cóż czas to siła wyższa, jak brak to brak .
Ja w połowie grudnia mam tydzień wolnego mogę przyjechać na Gorzów
i wypić z Tobą pyfko i pogadać . Wink
Mój kanał Youtube
Odpowiedz
Bardzo serdecznie zapraszam.
Myślę, że nie jest nas tak mało, jak by się zdawać mogło. Połowa grudnia? Ok, może nie tylko Ty byś wpadł.To nasze ewentualne spotkanie było by .świetną formą podzięki dla Ciebie i dla wszystkich tych, którzy aktywnie udzielają się dla rozwoju naszego forum. A kto powiedział, że musi nas być setka? Myślę, że wystarczy spróbować, zrobić ten pierwszy krok, a później będzie z górki.Nawet spotkanie kilku osób może być fajnym iwentem.Ja ciągle mam nadzieję..:diabel:
Odpowiedz
atbm napisał(a):w połowie grudnia
To jedyny termin kiedy też powinniśmy dać radę ( i to tylko dlatego, że latorośl postanowiła spędzić swoje urodziny "na wyjeździe" bez nas Wink ) Smile
396l  morska przygoda
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
[-]
Witaj
Musisz się zarejestrować aby pisać na LFA.

Login:

Hasło:

[-]
Historia forum
akwarystyczne.info - Lubuskie Forum Akwarystyczne istnieje od 11 lat
To forum powstało 08.12.2009.

[-]
Magazyn Akwarium

[-]
Reklama

>