Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 URODZINKI LFA
GMO napisał(a):Ty to masz ...

Szukam od 48 lat i ciągle nie mogę znaleźć Wink Big Grin

Naszło mnie właśnie, że znowu sprawiamy wrażenie, iż jest to spotkanie dla samych dobrych znajomych...
Otóż nie Panie i Panowie....
Właśnie że nie, a w ten sposób wielu z nas zawiązało znajomości czy wręcz przyjaźnie. Każdy z nas był kiedyś pierwszy raz na takim spotkaniu i nie znał nikogo - reasumując:
nie bójcie się, nie krępujcie, to jest spotkanie otwarte dla wszystkich użytkowników forum, na którym można spotkać naprawdę fantastycznych ludzi i w dodatku nie żałować Smile
396l  morska przygoda
Odpowiedz
Krótko ujęłaś całą istotę sprawy. Ja też nikogo nie znam bliżej. To jest własnie bodziec dla mnie, by to zmienić. Oprócz tego, że można poznać fajnych ludzi, to jeszcze można się czegoś nauczyć. Amerykanie mają na to fajną przypowiastkę- jeden nowo poznany człowiek to nowy dolar w kieszeni.Naprawdę Koleżanki i Koledzy, fajnie będzie się poznać tet a tet. Ja liczę na to, że będzie nas więcej.
Ja nie znam gorzowskich pubów . Może ktoś ogarnięty zaproponuje jakiś lokal?
Odpowiedz
alex napisał(a):To taka norma ostatnimi czasy, więc wybaczam
Ola najlepsze jest to, że Dolores też mi wybacza he he, bo oprócz urodzin mojego ziomka właśnie dostaliśmy zaproszenie na 50-tkę męża jej bliskiej koleżanki i też musieliśmy odmówić. Wypijcie nasze zdrówko i mam nadzieję, że nadrobimy szybko!!! Naprawde Was lubię wszystkich i wiecie, że gdybym nie potwierdził tej impry u zioma byłbym z Wami!
Ciekawe co Rafcio tak cicho siedzi i nic nie pisze...
Odpowiedz
To jest zaplanowane ,znaczy stopnowanie emocji.. A później będzie wejście smoka. Musi być dramaturgia.Confused
Odpowiedz
Jak moja głowa (Radzio) postanowiła tak będzie Big Grin tylko jeszcze nie wiem jak to ogarnie logistycznie Big Grin może na kocie przyjedziemy Big Grin tylko gdzie konkretnie się spotykamy musimy obrać jakiś punkt Big Grin wyczuwam chlejoze :diabel::023::065:
Odpowiedz
No dobra nie ma pierdzielenia, musimy sensownie się umówić! Pamiętajcie Zenek nie kłamie i jego oczy Wink

Jaro napisał(a):
alex napisał(a):To taka norma ostatnimi czasy, więc wybaczam
Ola najlepsze jest to, że Dolores też mi wybacza he he, bo oprócz urodzin mojego ziomka właśnie dostaliśmy zaproszenie na 50-tkę męża jej bliskiej koleżanki i też musieliśmy odmówić. Wypijcie nasze zdrówko i mam nadzieję, że nadrobimy szybko!!! Naprawde Was lubię wszystkich i wiecie, że gdybym nie potwierdził tej impry u zioma byłbym z Wami!
Ciekawe co Rafcio tak cicho siedzi i nic nie pisze...
Jaro ja nie ogarniam ile Ty masz imprez.. sooorryyy. musisz się rozdwoić Big Grin
Odpowiedz
No to gdzie i o której się spotykamy?Jest decyzja?
Odpowiedz
Ja też nie znam gorzowskich lokali (oprócz tych w których spotkania LFA się odbywały Wink ).
Może gdzieś na bulwarze jest jakaś fajna knajpka? Kiedyś byliśmy w jakiejś....
396l  morska przygoda
Odpowiedz
Na ławeczce pod ŻABKĄ Smile
Rafał zna te wszystk8e meliny Wink
[Obrazek: atbm.jpg]
Mój kanał Youtube
Każda rybka może być złota, wystarczy obtoczyć w panierce Wink
Odpowiedz
Mnie niestety nie będzie służbę mi wstawili Sad(((
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Witaj
Musisz się zarejestrować aby pisać na LFA.

Login:

Hasło:

[-]
Historia forum
akwarystyczne.info - Lubuskie Forum Akwarystyczne istnieje od 11 lat
To forum powstało 08.12.2009.

[-]
Magazyn Akwarium

[-]
Reklama

>