Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[43]Bez nazwy
Mi sie mega podoba i bardzo schludnie wyglada Smile
.
Odpowiedz
Hej.

Po długiej ciszy postanowiłem coś wrzucić. W akwarium non stop coś zmieniam, od początku jakoś mi się nie podobała aranżacja. Obecnie jest już tak jakbym chciał, aczkolwiek nie obyło się bez problemów... Przez kłopoty ze zdrowiem ostatnie 1,5 miesiąca akwarium żyło właściwie samo, zero nawożenia, zero podmian. O dziwo w obsadzie nie ma ubytków, doszło około 10 neonów zielonych i 6 bystrzyków amandy z drugiego akwarium i ryby w końcu zaczęły pływać po akwarium, zamiast chować się po krzakach. Wrzucam zdjęcie przed i po ostrym szorowaniu, na 1 i 2 planie zostało trochę krasnorostów, bo filtr był totalnie zawalony mułem.

Przed

Po

Odpowiedz
Jest bardzo ładnie dodaj tylko czarne tło i zimne swiarlo
Odpowiedz
Miałem przez jakiś czas mleczną plexi i chciałem dołożyć lampkę led, zrobić podświetlane tło led ala ADA, takie samo jak w moim drugim baniaku. Plexi zdjąłem i chyba najbardziej podoba mi się właśnie z tą szarą ścianą. Co do światła to jest barwa zimna, tylko zdjęcie robione telefonem i stąd taka jakość. Może jak trochę uformuję rotalę z tyłu i pozbędę się krasnali trzasnę fotę lustrzanką, żeby dokładnie oddać wygląd akwarium.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Witaj
Musisz się zarejestrować aby pisać na LFA.

Login:

Hasło:

[-]
Historia forum
akwarystyczne.info - Lubuskie Forum Akwarystyczne istnieje od 11 lat
To forum powstało 08.12.2009.

[-]
Magazyn Akwarium

[-]
Reklama

>