Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sterownik tc-421
Witam, proszę o pomoc i opinie na temat sterownika tc 421, czy ktoś miał z nim do czynienia i jak można go sprawnie zaprogramować . Startuje z nowym projektem akwarium roslinne 225l opthi withe , mam dwie tuby ledowe 26w i dwie po 23w planty razem okolo 100w i chciałbym je podłaczyc do tego sterownika . Proszę o pomoc . Smile
Odpowiedz
Mam ten sterownik. Obsługuje lampę z modułów SMD. Nie wiem czy da się nim wystertować "tuby" o których piszesz. Jeśli dobrze kojarzę, to są one zasilane z gniazdka prądem zmiennym o napięciu 230v, jeśli tak, to nie ma opcji na podłączenie tego do TC 421.
Myśli żołnierz: w dupie z wami i waszymi wojnami
Odpowiedz
(30.12.2020, 21:49)sbc napisał(a): Mam ten sterownik. Obsługuje lampę z modułów SMD. Nie wiem czy da się nim wystertować "tuby" o których piszesz. Jeśli dobrze kojarzę, to są one zasilane z gniazdka prądem zmiennym o napięciu 230v, jeśli tak, to nie ma opcji na podłączenie tego do TC 421.

Witaj, tuby które mam sa zasilane przez zasilacze 12v dwie sa po 26w/12v i dwie po 23w/12v . To są tasmy na profilach amelinium Big Grin i w szklanych oprawach .
Odpowiedz
Więc TC421 się nada. Oprogramowanie znajdziesz w sieci albo dostaniesz na płycie razem ze sterownikiem. Obsługa jest prosta, mi to zajęło może 15 minut na 4 kanały ze świtem, zmierzchem i jakimś tam stopniowaniem. Dla mnie istotnym minusem jest brak oprogramowania na inne systemy niż windows or fakt, że programów wgranych na sterownik nie da się pobrać. Tj jak użyjesz laptopa A do napisania programu to później w celu wprowadzenia jakichś zmian będziesz musiał podłączyć sterownik do tego samego komputera (laptop A). Jak podlaczysz do innego urządzenia wgranych na sterownik programów nie zmienisz, będziesz mógł jedynie dopisać nowe.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Myśli żołnierz: w dupie z wami i waszymi wojnami
Odpowiedz
(31.12.2020, 18:39)sbc napisał(a): Więc TC421 się nada. Oprogramowanie znajdziesz w sieci albo dostaniesz na płycie razem ze sterownikiem. Obsługa jest prosta, mi to zajęło może 15 minut na 4 kanały ze świtem,  zmierzchem i jakimś tam stopniowaniem. Dla mnie istotnym minusem jest brak oprogramowania na inne systemy niż windows or fakt, że programów wgranych na sterownik nie da się pobrać. Tj jak użyjesz laptopa A do napisania programu to później w celu wprowadzenia jakichś zmian będziesz musiał podłączyć sterownik do tego samego komputera (laptop A). Jak podlaczysz do innego urządzenia wgranych na sterownik programów nie zmienisz, będziesz mógł jedynie dopisać nowe.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Dzieki za info Big Grin  Wszystkiego Najlepszego w nowym roku 2021 Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Witaj
Musisz się zarejestrować aby pisać na LFA.

Login:

Hasło:

[-]
Historia forum
akwarystyczne.info - Lubuskie Forum Akwarystyczne istnieje od 11 lat
To forum powstało 08.12.2009.

[-]
Magazyn Akwarium

[-]
Reklama

>