Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tanganika
Witam!
Poszukuję ryb do nowego zbiornika z biotopem tanganika. Jeśli ktoś ma jakieś rybki z tego biotopu do  sprzedaży, lub wie gdzie takie można kupić to proszę o namiary.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Pytaj w sklepie Pewex w Gorzowie
Odpowiedz
Niedawno czytałem o tym sklepie na forum a raczej o jego powstawaniu. Szkoda tylko że wieści ucichły.
Odpowiedz
A o tej hodowli słyszałeś 

Tan-Mal, Monika Wisz

Ogrodowa 14, 66-416 Różanki
724 318 909 https://g.co/kgs/9twHrP
[Obrazek: atbm.jpg]
Mój kanał Youtube
Każda rybka może być złota, wystarczy obtoczyć w panierce Wink
Odpowiedz
Tak. Oferują podobnie jak Tropheus z Krakowa ryby z odłowu oraz ryby z hodowli głównie pokolenie F1.
Słyszałem też o Tanganika Konin.
Wszystkie te trzy firmy są bardzo dobre. I pewnie prędzej czy później je odwiedzę. Niestety ceny też są na poziomie ... .A swoją drogą to o Pani Monice słyszałem wiele dobrego Smile
Odpowiedz
Jakich konkretnie gatunków szukasz?
Jak duże akwarium masz?

W Tan-Mal masz dużo ryb na promocji, ceny po 12-15 sztuk to okazja. Brałem od nich ryby kilka razy, zawsze w doskonałej kondycji.

Ostatnio w Gorzowie w Pewex-zoo widziałem kilka gatunków muszlowców i jakieś naskalniki. Cena też po kilkanaście pln sztuka, a to ryby niewiadomego pochodzenia. Kondycyjnie prezentowały się ok.

Generalnie tanganickie ryby interesują mnie od lat, kupowałem już z wielu źródeł, ale tylko Tan-Mal mnie nie zawiódł ani razu. W tropheusie nie kupowałem, ceny za duże jak dla mnie, ale to ceny adekwatne do oferowanych ryb.
Myśli żołnierz: w dupie z wami i waszymi wojnami
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Witaj
Musisz się zarejestrować aby pisać na LFA.

Login:

Hasło:

[-]
Historia forum
akwarystyczne.info - Lubuskie Forum Akwarystyczne istnieje od 12 lat
To forum powstało 08.12.2009.

[-]
Magazyn Akwarium

[-]
Reklama

>