Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arowana
i jak pięknie poluje...

Odpowiedz
Cud narodzin:

Odpowiedz
Chyba etap drapieżników przede mną. Coraz bardziej mi się podobają.
Więcej o dyskowcach na dyskowce.info
Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł. – Albert Einstein
Odpowiedz
Adam napisał(a):Chyba etap drapieżników przede mną

Drapieżniki są cudowne, przed uaru miałem przez 3 lata Channa, wcześniej piranie i sumy. Nadal mnie ciągnie jak to mój Przyjaciel Rysiek gada " do zębów". Arowana to jedno z moich marzeń, ale to wtedy jak baniak 4mx4m postawię sobie Wink
Odpowiedz
Wszystko mogę zaakceptować, ale karmienie myszami, ptakami czy innymi żyjącymi stworzeniami to jeszcze zadużo jak dla mnie. Ale nigdy nie mówię nigdy.
Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł. – Albert Einstein
Odpowiedz
Adam napisał(a):Wszystko mogę zaakceptować, ale karmienie myszami, ptakami czy innymi żyjącymi stworzeniami
nie tylko dla Ciebie za dużo, a debili nagrywających takie filmy i zamieszczających je w sieci niestety nie brakuje...
Odpowiedz
Ale bestia! Słyszałem o niej, ale nie widziałem żadnego filmu. Technika polowania imponująca... Smile

(03.03.2014, 19:32)marcinsz30 napisał(a): debili nagrywających takie filmy i zamieszczających je w sieci niestety nie brakuje...

Dokładnie, kiedyś widziałem filmik ukazujący właściciela wrzucającego piraniom połowę (POŁOWĘ) żywego, poruszającego się karasia. Ale miał ubaw, ale się cieszył...
Odpowiedz
Więc mi jeszcze kiedyś opowiesz jak karmić takie potwory humanitarniej i może się przekonam do zębów.
Odpowiedz
A tak poza tym to jak robić coś w zbiorniku przy takich bestiach? Chyba w metalowych rękawicach... Smile
Odpowiedz
Bez przesady...Karmienie- filety, mrożonki odpowiedniej grubości od Mario, czasami żywiec.

Arowana ponoć nawet daje się głaskać, jak i niszczuka, jak i pawiooka. Nawet jak miałem piranie w akwarium łapy pchałem do akwarium i się nie bałem i nic mi nigdy nie zrobiły. Uaru zdarzyło się , skubnęły mi palca, ale bezpoleśnie.
Channa kiedyś przyatakowała mój palec jak się zbliżałem z żarciem i się uczepiła go, również bezboleśnie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Witaj
Musisz się zarejestrować aby pisać na LFA.

Login:

Hasło:

[-]
Historia forum
akwarystyczne.info - Lubuskie Forum Akwarystyczne istnieje od 11 lat
To forum powstało 08.12.2009.

[-]
Magazyn Akwarium

[-]
Reklama

>