Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jedna z najdroższych ryb akwariowych
A ja powiem że to piękno warte swojej ceny
Odpowiedz
Arowana robi wrażenie każda. Jednak azjatki mają tego czegoś odrobinę więcej- nie wiem dlaczego. Widziałem czarne, czerwone ze srebrnymi aśkami i wyglądały przepięknie.
Odpowiedz
Piękno rzecz gustu.
Mnie się te rybki nie podobają - ale jak kto woli Wink
Odpowiedz
Ja tez za nimi jakos specjalnie nie przepadam. Dla mnie jest wiele ładniejszych, ciekawszych ryb niż arowana.
Odpowiedz
O gustach się nie dyskutuje Wink To jak byśmy chcieli wybrać najładniejszą np aktorkę. Jednakże robiąc Top 10 ryb akwarystycznych jestem pewiem, że arowana zawsze tam trafi bez wzglęgu na kręgi głosujących.
Więcej o dyskowcach na dyskowce.info
Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł. – Albert Einstein
Odpowiedz
Kolory naturalne?
czy też człowiek tam paluchy pchał,bo wygladają jak pisanki.
[Obrazek: atbm.jpg]
Mój kanał Youtube
Każda rybka może być złota, wystarczy obtoczyć w panierce Wink
Odpowiedz
Gdyby wszystkim akwarystom podobały się te same ryby, to akwarystyka byłaby bardzo nudna Wink
Odpowiedz
Batik Jardini to faktycznie niezła pisanka Smile Każda łuska z tym samym wzorkiem.
Więcej o dyskowcach na dyskowce.info
Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł. – Albert Einstein
Odpowiedz
Często ryby z Azji tracą kolorkiWink a arowany też mnie nie kręcą szybciej płaszczki, ale też pewnie na krótkoWink nie ma jak nudne na maxa dyski Wink Chociaż ostatnio krewetki zdobywają moje serce:p Wink chyba się starzeje kryzys wieku średniegoWink
Pozdrawiam serdecznie

Akwarystyka jest zbyt pięknym hobby, żeby mieć tylko jedno akwariumSmile

[Obrazek: sudan468px.jpg]
Odpowiedz
(04.04.2015, 08:15)Adam napisał(a): Batik Jardini to faktycznie niezła pisanka Smile Każda łuska z tym samym wzorkiem.

Tu lepiej widac Smile

[Obrazek: Scleropages-inscriptus3.jpg]
http://piranhakeepers.com/topic/4529-new...n-arowana/

[Obrazek: batik02.jpg]
http://piranhakeepers.com/topic/4529-new...n-arowana/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Witaj
Musisz się zarejestrować aby pisać na LFA.

Login:

Hasło:

[-]
Historia forum
akwarystyczne.info - Lubuskie Forum Akwarystyczne istnieje od 11 lat
To forum powstało 08.12.2009.

[-]
Magazyn Akwarium

[-]
Reklama

>