Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tu się witamy
Cześć i czołem.
Krzysiek z Gorzowa.
Powrót do ,,rybek,, któryś już raz.
Pierwsze baniaczki w podstawówce, jakieś 25l z welonem, potem brzankarium,....
Wraz ze starszym bratem jakieś 200l towarzyskie i w roli głównej meeki, parka z sukcesami.
Po nastu latach 240l towarzyskie, w roli głównej parka Akar z porte alegre, z sukcesami. Przy tym ostatnim spotkał mnie straszny zawód a raczej zawiodło mieszkanie na poddaszu w upalne lato. Mimo codziennej podmiany ok 50% temperatura dobiła do 40° i przeżyły tylko zbrojniki.
Teraz powrót że 115l, towarzyskie i wstępnie ramirezki, choć myślę nad ich zastępstwem.
Do usłyszenia.
Odpowiedz
Siema Krzysztof
Widzę przygód miałeś co nie miara Wink
Pierwsze co to już nigdy nie rób podmiany codziennie po 50 % bo ryby mogłeś zabić Ty nie temperatura ,wystarczyła by zamrożona  butelka wody .
Ale to nic człowiek całe życie się uczy jak to mówią. 
Witam na forum-zakładaj wątek z akwarium.
[Obrazek: atbm.jpg]
Mój kanał Youtube
Każda rybka może być złota, wystarczy obtoczyć w panierce Wink
Odpowiedz
(01.08.2021, 20:22)atbm napisał(a): Siema Krzysztof
Widzę przygód miałeś co nie miara Wink
Pierwsze co to już nigdy nie rób podmiany codziennie po 50 % bo ryby mogłeś zabić Ty nie temperatura ,wystarczyła by zamrożona  butelka wody .
Ale to nic człowiek całe życie się uczy jak to mówią. 
Witam na forum-zakładaj wątek z akwarium.

Co racja to racja.
Odpowiedz
Siemanko po małej przerwie. Mam nadzieję ze wszyscy zdrowi po tym całym g...ie covidowym.
Yo
Odpowiedz
Nie takiej małej. Witaj Serol ponownie.
Odpowiedz
Tongue 
Czołem, jestem Sebastian i mieszkam w Berlinie. 
Akwarystyka przewijała się przez moje życie już od młodych lat.Były wzloty i upadki...
Niedawno, kiedy wspomniałem koledze ze być może chciałbym powrócić do hobby, podarował mi akwarium  Juwel Rio 180. Jako ze darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, nie będę już marudził o przyklejonej pokrywie i okropnych stosunkach wymiarów zbiornika.
Na początek  jest co jest, za piwko dokupiłem używany filtr JBL 902 z myślą o wycięciu wewnętrznego z Juwela. Po obejrzeniu tego wynalazku doszedłem do wniosku ze to całkiem fajna konstrukcja na filtr mechaniczny i postanowiłem go zostawić. Śni mi się czarna woda, niestety na Skalary baniak  zdecydowanie za mały.
W planach mam 400 z hakiem litrow, zbieranie gratow jednak troche potrwa wiec Juwela potraktuje jako rozgrzewkeWink Co z tego wyniknie wyjdzie w praniu ... 
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Odpowiedz
Witaj Sebastian. Działaj i życzę powodzenia.
Odpowiedz
Witam

?
[Obrazek: atbm.jpg]
Mój kanał Youtube
Każda rybka może być złota, wystarczy obtoczyć w panierce Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
[-]
Witaj
Musisz się zarejestrować aby pisać na LFA.

Login:

Hasło:

[-]
Historia forum
akwarystyczne.info - Lubuskie Forum Akwarystyczne istnieje od 12 lat
To forum powstało 08.12.2009.

[-]
Magazyn Akwarium

[-]
Reklama

>