Witaj!
LogowanieRejestracja

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Największa prehistoryczna ryba
08.09.2012, 20:11
Największa prehistoryczna ryba
"pyszczek" naszego prehistorycznego drapieżnika

.jpg  dunkleosteus-2.jpg (Rozmiar: 47,55 KB / Pobrań: 54)
foto: http://fascinatingly.com/dinosaur-skelet...teus-2.jpg
Odpowiedz cytując ten post
Reklama (jeśli nie chcesz jej oglądać, zarejestruj się na forum!)
22.01.2014, 21:20
RE: Największa prehistoryczna ryba
Wydaje mi się że największy był megalodon, 20 metrów o ile się nie mylę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
22.01.2014, 22:30
Oglądałem ostatnio na BBC Uśmiech i mówili że największy był Liopleurodon 25m, ale teraz patrzę na wiki, że BBC trochę go podrasowałoUśmiech No, ale może się równać z powyższymi.

Więcej o dyskowcach na dyskowce.info
Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł. – Albert Einstein
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
22.01.2014, 23:07
Co do Megalodona Uśmiech ostatnio na discovery albo animal planet leciało o tym stworze i co najśmieszniejsze dokument z 2013 roku przemawiał by do mnie że ten stwór jeszcze gdzieś grasuje po oceanach. A dlaczego tak sądzę ? Ponieważ wieloryby sie same na pół nie przegryzają, poza tym po wywaleniu do wody z armatki jakieś kilka ton flaków i krwi zwabili naukowcy do siebie wszystkie rekiny z okolicy a plama krwi na wodzie wynosiła kilka kilometrów czy kilka set metrów. Po zejsciu do wody (klatki) pani naukowiec strzeliła do niezidentyfikowanego stworzenia z kuszy na grocie znajdował się nadajnik który w trakcie kilku chwil pokazał oszałamiającą prędkość schodzenia tego stworzenia na głębokość powyżej 3 tys metrów. Gdzie zwyczajnie kończy się nasz zasięg i tyle go widzieli Diabeł
22.01.2014, 23:16
Jak się wybierzemy na trzy kilometrowy spacer to się nawet nie zmęczymy, a jak się zejdzie na taką głębokość to normalnie kosmos mamy Uśmiech.

Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł. – Albert Einstein
22.01.2014, 23:17
Majkel napisał(a):Po zejsciu do wody (klatki) pani naukowiec strzeliła do niezidentyfikowanego stworzenia z kuszy na grocie znajdował się nadajnik który w trakcie kilku chwil pokazał oszałamiającą prędkość schodzenia tego stworzenia na głębokość powyżej 3 tys metrów. Gdzie zwyczajnie kończy się nasz zasięg i tyle go widzieli Diabeł
Dobre Duży uśmiech
A tak jeszcze dodam od siebie że szacują że znikomy procent gatunków zwierząt został ,,odkryty,, przez człowieka. Z resztą Marcin pisałeś ostatnio o nowo odkrytej arowanie czy arapajmie <już niestety nie pamiętam> :>
22.01.2014, 23:18
I jeszcze ta pani ze zdjęcia Uśmiech na niej ta rybka chyba nie robi wrażenia Uśmiech

Odpowiedz