Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakupy pokarmów (i nie tylko) z IT
Hahaha Smile Zawsze pisałem, że jedzą lepiej ode mnie. Znowu wykopały potężną jamę w podłożu, samiec ciągle w niej siedzi, miziają się non stop, a to wróży młode, więc chcę dogodzić rodzicom. Wink Koniec OT. Wink
Odpowiedz
Jeszcze nie brałem towaru z IT. Proszę powiedziec co polecacie do morskiego typu predator tank ( skrzydlica, murena, rogatnica...) czym są dokładnie żywe krewetki do morskiego.
Odpowiedz
Tym razem niestety krewetki były średniej wielkości. Nie mam pod ręką cennika Ale spis pokarmów jest gdzieś na forum i tam powinna być ich nazwa. Jedzą je wszystkie większe ryby. Teraz brałem 5 dużych opakowań i to właśnie dla skrzydlic. Te którą widziałem miała około 10 cm i po zjedzeniu 2 krewetek miała dość. Większy hepatus też nimi nie pogardzi. Jaro widział polowanie w swoim szkle to może potwierdzić. Borsuk chyba też był zainteresowany o ile dobrze pamiętam.
Apistogramma - agassizii (red, pastel, flamenco), bitaeniata "Shushupe", cacatuoides, elizabethae, eremnopyge, macmasteri, mendezi, sp. "Pebas",
Krewetki - RC, CR,
Odpowiedz
Mario napisał(a):Jaro widział polowanie w swoim szkle to może potwierdzić. Borsuk chyba też był zainteresowany
Widziałem i większe ryby (naso i hepcio a nawet borsuk) chętnie pojedzą takiego żywczyka.
Odpowiedz