Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POMOOOCY!!!
Potrzebuję na poniedziałek lub wtorek pomocy przy wyniesieniu z domu, zapakowaniu do samochodu a potem wypakowaniu i wniesieniu do nowego właściciela akwarium 300 litrów z szafką. Godzina dowolna. Jest ktoś chętny na darmową siłownię? Wink Waga jest spora, więc siła będzie potrzebna.
Odpowiedz
Rafał Ja nie dam rady. W poniedziałek siedzę do wieczora w robocie ( koniec miesiąca ) we wtorek to samo Sad
Linus Torvalds : A computer is like air conditioning: it becomes useless when you open windows
Odpowiedz
Ja w poniedziałek wpadne do Ciebie po kostke i krewetki po 17, wiec moge cos tam pomoc Wink
Odpowiedz
Jeśli tak około 17 to ja chętnie.
Odpowiedz
g_r_z_e_s_77 napisał(a):Jeśli tak około 17 to ja chętnie.
Godzina dowolna, więc jeśli dysponujesz godzinką czasu w poniedziałkowe lub wtorkowe popołudnie/wieczór (akwarium z szafką trzeba będzie wrzucić do mnie do auta i przewieźć na os. Staszica, być może na dwa kursy jak na raz nie wejdzie), to zapraszam.
Odpowiedz
Rafał a dokładniej gdzie na staszica sprzedałeś osprzęt kiedyś za młodu 8 lat temu na matejki 64 gościu miał całą ścianę w akwariach i tam też paletki normalnie wyglądało to niesamowicie plus miał duża hodowlę w piwnicy pełna akwa. Może ten sam gość
"I promise one thing, lots of violence.", "One good punch on the chin and he's done" Wanderlei Silva
Does anybody posses the cryptonite to STOP WANDERLEI!??
Always supporting:
Wand,Shogun,Fedor,Penn,GSP,Pulver and all PRIDE fighters
Odpowiedz
Nie, to będzie pierwsze akwarium tego Pana.
Odpowiedz
To czekam na info kiedy i o której Smile
Odpowiedz
Jak Ci pasuje, to poniedziałek o 17:30. Jak nie pasuje, to podaj swój termin.
Odpowiedz
Pasuje Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Witaj
Musisz się zarejestrować aby pisać na LFA.

Login:

Hasło:

[-]
Historia forum
akwarystyczne.info - Lubuskie Forum Akwarystyczne istnieje od 12 lat
To forum powstało 08.12.2009.

[-]
Magazyn Akwarium

[-]
Reklama

>