Ankieta: Czy podoba Wam się pomysł "Akwarystyczne Muzycznie ;)" ?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
81.63%
40 81.63%
Nie
8.16%
4 8.16%
Nie mam zdania
10.20%
5 10.20%
Razem 49 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akwarystyczne Muzycznie ;)
Może niesłusznie ale jestem raczej uprzedzony do tych nowych usług muzycznych. Nawet ich nie sprawdzałem. Internetowe źródła mają ten minus, że czasem jak się przemieszczam w aucie to gubię zasięg, zwłaszcza za granicą a trójkę dało się złapać praktycznie wszędzie i około 100km po niemieckiej stronie też.

Jedna z moich ulubionych metalowych ballad, właściwie to chyba taka naj ulubiona. Musiałbym się głębiej zastanowić Big Grin

Myśli żołnierz: w dupie z wami i waszymi wojnami
Odpowiedz
Ale jak korzystać z płatnej usługi Tidal (nie wiem jak w Spotify, ale pewnie też), to możesz sobie zapisać albumy i słuchać w trybie offline.
Odpowiedz
W płatnym Spotify też możesz ściągać całe albumy i playlisty do wersji offline.

Na początku byłem sceptycznie nastawiony ale dostałem gdzieś w promocji 3 miesiące za free abonament rodzinny (do 6 kont). Dzieciaki zaczęły tak intensywnie z tego korzystać i edukować się muzycznie, że postanowiłem przedłużyć subskrypcję. Ja natomiast najczęściej korzystam z usługi w aucie lub w smartTV w salonie - z tym że głos mam puszczony na zewnętrzne głośniki. Jak by co wykorzystuję 4 z 6 kont w abonamencie.
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem!
Odpowiedz
Można sobie popatrzeć co jest dostępne na spotify bez zakładania kont i instalowania aplikacji?
Odpowiedz
Aplikację zainstalowac trzeba. Ale bez płatnej subskrypcji można z aplikacji korzystać i muzyki normalnie słuchać, tyle że nie można zapisać albumów czy playlist na karcie, całych albumów słuchać nie można i reklamy są co jakiś czas nadawane. Ale jest tam praktycznie wszystko, całe dyskografie. Ja akurat mam pakiet rodzinny w Tidal, i też mam niewykorzystane konta Wink
Odpowiedz
Oprócz tego co napisał Rafał, to w Spotify niektóre albumy/utwory są dostępne tylko w wersji płatnej - zależy jaki kontrakt podpisał artysta z serwisem.
Jeżeli nic się nie zmieniło to pierwszy miesiąc jest za darmo i jeżeli nie chcesz płacić, to wystarczy zrezygnować z subskrypcji przed upływem okresu rozliczeniowego - najpóźniej 1 dzień przed.

https://www.gsmmaniak.pl/1141301/spotify...-za-darmo/

Z tekstu wynika, że znowu dają 3 miesiące gratis dla nowych klientów. Promocja do 30-go czerwca.
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem!
Odpowiedz
Kawał dobrego polskiego metalu:

a to koncert w Mayday Głogów na którym po raz pierwszy zobaczyłem i usłyszałem Tuff Enuff:

Odpowiedz
Jeszcze wrócę na moment do tematy spotify/tidal. Można przejrzeć Tidala bez instalowania aplikacji i zakładania konta - https://listen.tidal.com/
Tidal jest darmowy na pierwszy miesiąc, ale inpost ma promocję, że jak się odbierze paczke z paczkomatu w ciągu 2h od dostarczenia, to dostaje się kod na 3 miesiące za darmo.
Odpowiedz
Obadałem sobie już spotify i tidala. Dużo muzy jest, więcej niż się spodziewałem, ale nie ma tego na czym mi zależy najbardziej, tj undergroundowych płytach które kupowałem 95-2005 i duża część z nich dziś już nie działa, nie da się ich odtwarzać, odczytać. Raz, że były mocno używane no i lata w garażu/piwnicy.

Kurde tak googlowałem za tą muzyką i znalazłem Bandcamp, wersje cyfrowe można kupić za dowolną zadeklarowaną przez siebie kwotę... Nie wiem czy wszystko na tej zasadzie, ale dwa albumy już odzyskałem Big Grin. Więc gdybyście szukali czegoś, co ktoś nagrał w garażu 20 lat temu i rok później wszyscy o tym zapomnieli to polecam bandcampa Big Grin
Odpowiedz
Jakby ktoś chciał Tidala Premium na 3 miesiace za darmo, mam kod z inpostu.
Jeśli ktoś skorzysta niech napisze tutaj, żeby inni wiedzieli że już kod nieaktualny.
----------------
4BUDLMXXVG
----------------

Jak zrealizować kod?
1. Odwiedź tidal.com/redeem
2. Wpisz otrzymany kod
3. Załóż nowe konto
4. Ciesz się muzyką przez 90 dni za darmo
Kody obowiązują dla nowo założonych kont w serwisie.

Ważne, przy zakładaniu konta trzeba wybrać metodę płatności - PayPal lub karta płatnicza. Aby nie płacić po 3 darmowych miesiącach trzeba zrezygnować z subskrypcji w ostatnim dniu trwania okresu darmowego, można sprawdzić kiedy ten termin upływa i zrezygnować logując się na my.tidal.com
Odpowiedz