Witaj!
LogowanieRejestracja

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Malawishop.pl
05.03.2011, 19:39
Malawishop.pl
Ceny na 5+, przelew wykonałem wieczorem, następnego dnia zaksięgowali na Ich koncie i tegoż dnia przesyłka została nadana, a kolejnego dnia była już u mnie.
Sklep nie tylko dla Malawistów, dostępne są także krewetki i paletki.
Polecam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
Odpowiedz cytując ten post
Reklama (jeśli nie chcesz jej oglądać, zarejestruj się na forum!)
05.03.2011, 21:13

g_r_z_e_s_77 napisał(a):krewetki
z nimi to różnie. W chwili obecnej sklep juz niestety nie na takim poziomie jak kiedyś.
Kiedyś znacznie większy wybór roslin, ryb, krewetek. Dzis w zasadzie na zamówienie.
W sięci różne sa opinie zarowno o malawishopie jak i malawi sklepie ( w chwili obecnej działaja pod jednym adresem). Ja osobiscie z wszystkich moich zakupow byłem bardzo zadowolony. A zamawiałem przez sklep, allegro, telefonicznie czy tez bezposrednio w siedzibie.
Na miejscu obsluga różna w zaleźności na kogo sie trafi. Generalnie polecam kolesia - Pana Jacka,za wiedze, bezproblemowośc oraz pomoc.

W moim mniemaniu na 5+ nie zasługuja. Kiedyś tak, dziś nie, ale za solidnośc 4+ spokojnie dostana.
kiedys dawno obowiązkowe miejsce gdy byłem w Sosnowcu.

Pozdrawiam Serdecznie Uśmiech

"Zainspirowany niepowtarzalnym pięknem natury"
06.03.2011, 08:38

Swoją drogą, to na Śląsku macie coś jak "zagłębie akwarystyczne". Spora ilość sklepów różnej maści, tylko pozazdrościć Uśmiech
06.03.2011, 16:11

Cytat:Swoją drogą, to na Śląsku macie coś jak "zagłębie akwarystyczne".
Będe poprawnie politycznie - na Śląsku i w Zagłębiu (bo Sosnowiec na Śląsku już nie jest, jest w Zagłębiu) Oczko

g_r_z_e_s_77, trochę niby jest, ale jak popatrzymy na wielkość tylko samego GOPu (parę mln mieszkańców), to aż tak dużo to nie ma. W sumie ile tych sklepów dobrych jest ?
W mojej opinii: Sosnowiec - MalawiShop i sklep Malawi; Katowice Aquario i Aquabotanique; Bytom - Aqua Sea (mam nadzieje że nazwy nie przekręciłem); kiedyś Mikołów teraz Łaziska - Akwamarkus; Zabrze -Aquascape oraz E-rybka (dla pasjonatów morszczyzny).
Reszta sklepów mi znanych (pewnie jakieś w Gliwicach, Bytomiu czy Tarnowskich Górach pominąłem - bo nie znam zbytnio tamtych rejonów) to albo kiedyś były prężne, a dziś przypominają zwykłe, kiepsko zaopatrzone sklepy osiedlowe, albo są to sieciówki, do których osobiście mam uraz i raczej nie zaglądam .

09.05.2011, 19:47

g_r_z_e_s_77 napisał(a):Filtr wewnętrzny Weipro TC3000 pracuje już od miesiąca, dziś po raz pierwszy chciałem wyczyścić komorę wirnikową jak i sam wirnik. Okazało się, że ośka ceramiczna jest w dwóch kawałkach. Niedawno rozmawialiśmy na shoutboxie, że nie mogę wystawić lekko głowicy nad taflę wody, bo jest sporo głośniejszy od TC2500. Teraz już wiem dlaczego.
Ośki obu modeli są jednakowe, więc do nowego założyłem starą ośkę i od razu jest ciszej.
Wysłałem już e-mail do Malawishop.pl z reklamacją, mam nadzieję, że uwzględnią.

Niestety, zero odzewu, po prostu olali.
09.05.2011, 20:47

Maja nr faxa?
Jeśli nie to zadzwon oraz wyslij maila z dodatkowa informacja, że skierujesz sprawę do rzecznika praw konsumenta. W 90 % przypadków to pomaga.

18.01.2019, 12:35
RE: Malawishop.pl
Widzę że wątek na temat Malawishop istnieje więc i ja dopiszę swoją opinię.
N i e p o l e c a m !!!
Zależało mi na szybkim zakupie filtra (eheim 2275) zamówiłem, zapłaciłem półtora dnia filtr u mnie. Super.
I tyle z mojego zadowolenia .
Ha Uśmiech z zewnątrz wszystko ok karton cały drugi oryginalny od filtra cały wszystko ok .
W środku filtr -kubeł połamany nie nadający się do niczego ,klapka wirnika połamane zamknięcie jakim cudem - nie mam pojęcia.
Szybką dokumentacja zdjeciowa, kontakt że sklepem i DPD
Spisany protokół szkody. Itd. Kopanina mailowa .
Siedem dni roboczych po odesłaniu szrota dociera filtr ponownie tym razem wszystko ok.
Jestem niemal pewny na 100% że wysłał zniszczony filtr z pełną świadomością.

[Obrazek: atbm.jpg]
Mój kanał Youtube
Każda rybka może być złota, wystarczy obtoczyć w panierce Oczko
18.01.2019, 20:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.01.2019 20:29 przez sbc.)
RE: Malawishop.pl
Tak robią bo jak się uda zwalić na kuriera to nie są stratni... [Obrazek: 3pedaly01.jpg]

autodetailing, folie, fvat, zapraszam Duży uśmiech

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
Elementy graficzne wykonane przez Polski Support MyBB.
Kodowanie i obsługa techniczna: TIserwis.pl.