Witaj!
LogowanieRejestracja

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1200l by tomek wrona - co mogę dołożyć?
07.09.2014, 14:06
RE: 1200l by tomek wrona - co mogę dołożyć?
Rafal napisał(a):Mariusz, a dlaczego Mariana na forum nie ma?
Właśnie, gdyby był u nas na forum sam by powiedział co i jak Oczko
Odpowiedz cytując ten post
Reklama (jeśli nie chcesz jej oglądać, zarejestruj się na forum!)
07.09.2014, 14:12
Nie ma ani Mariana ani Darka. Choć u mnie bywają regularnie. Darek chyba ma konto na LFA a na pewno ma na dyskowcach. Niestety ani jednego ani drugiego nie mogę do obecności zmusić. Obaj wiecznie jak nie w pracy to na fuchach. Ale akwaria jakieś zawsze mają.

Apistogramma - agassizii (red, pastel, flamenco), bitaeniata "Shushupe", cacatuoides, elizabethae, eremnopyge, macmasteri, mendezi, sp. "Pebas",
Krewetki - RC, CR,
Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
07.09.2014, 14:16
No i fajnie by było od czasu do czasu na te akwaria popatrzeć Uśmiech
Mario, to masz misję do spełnienia - dwa nowe konta i co najmniej dwa nowe wątki w galerii Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

http://akwarium.gorzow.pl
http://korepetycje.gorzow.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
07.09.2014, 14:18
Rafal napisał(a):No i fajnie by było od czasu do czasu na te akwaria popatrzeć Uśmiech
Mario, to masz misję do spełnienia - dwa nowe konta i co najmniej dwa nowe wątki w galerii Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
A ja w imieniu admina dodam że jeśli nie spełnisz oczekiwań dostaniesz 67% ostrzeżeniaOczko
07.09.2014, 21:52
Moja skrzydlica jak na drapieżnika była wyjątkowo spokojna.Mogło to być spowodowane codziennym karmieniem. Nigdy nie zaatakowała żadnej innej ryby nawet małej.Z wielką obawą wpuszczałem chociażby naso vlamingi(ok. 5 cm.) ale nie wykazała najmniejszego zainteresowania.Interesowała się natomiast sałatą podawaną pokolcom , często ją zjadała i było to celowe działanie.Jest to jednak drapieżnik i nie należy o tym zapominać.
Podczas czyszczenia szyb zawsze uciekała.Raz gdy zapędziłem ją przez przypadek w miejsce skąd nie mogła uciec mocno mnie pokłuła.Wina była tylko i wyłącznie po mojej stronie.Ból jest bardzo silny i długotrwały,miałem wrażenie,że trzymam rękę w ognisku.
Wracając do obsady polecał bym Tomek pokolce.Wybór jest tak duży, że każdy znajdzie wśród tych ryb coś dla siebie.Ich zaletą oprócz wyglądu jest to,że nie ruszają korali.Kilka małych ryb też powinno znaleźć sobie miejsce, będą wyjadać resztki pokarmu, które wpadną między skały.Moim zdaniem nie po to jednak zakłada się tak wielki zbiornik, żeby trzymać tam chromisy.
Mureny są ciekawymi rybami ale mało widocznymi i stanowią dla mniejszych współmieszkańców większe zagrożenie niż skrzydlica.Wyjątkiem jest murena wstążkowa, którą miałem.Musiałem jej kroić filety na paski o przekroju zapałki a i tak czasami miała problem z ich połknięciem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
bartesta (07.09.2014)

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
Elementy graficzne wykonane przez Polski Support MyBB.
Kodowanie i obsługa techniczna: TIserwis.pl.