Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobor obsady do 900 L
Niezle a do mną właśnie żółte i hepcio mają niedługo trafić..Będzie wesoło. Morsik a te żółtki tam duże mają w tym AS?
Odpowiedz
No sa wypasione maja tak z 10 cm na dlugosc i wysokosc tak plus minus bo miarki w oczach nie mam. Twoje zamowienie zlozone teraz czekac Wink
No u mnie Jaro wesolo poki swiatlo sie nie pali jest spokoj jak tylko sie zaswieci biale wojna ludow..
Odpowiedz
To wpuszczę na końcu i może nie będzie tragedii chociaż nigdy nie wiadomo.
Odpowiedz
Pytanko z rzedu co wyrzucic z tego setupu:
Udalo mi sie kupic za grosze cale zycie z likwidowanego baniaka to co wkleje plus korale.
Moje pytanko co z tej obsady sie nie nada do zbiornika:

2Xbłazenki,2X chromis virdis,1Xchrysiptera,krewetka czyszcząca,krewetka boksujaca,krab pustelnik,krab mitrax,rozgwiazda piaskowa wezowidło,

Moim zdaniem :
Chrysiptera , boksujaca i pustelnik robia papa.
Garbik bo bojowy nie mam zamiaru miec kolrjnej wojny w baniaku
Bojsujaca bo podobno poluje na ryby...
A pustelnik nie chce bo nie dosc ze zrzuca korale ze skal to jeszcze morduje slimaki..

Ktos ma inne zdanie co wyrzucic??
Odpowiedz
Myślę, że dobra decyzja.
-garbiki w/g mnie to popieprzone ryby
-boksująca, z tą opinią się nie spotkałem o pożeraniu ryb. Natomiast o gnębieniu innych krewetek owszem
-pustelnik niekoniecznie będzie mordował ślimaki, mojemu dałem kilka muszli pustych do wyboru i mam spokój
Odpowiedz
KODI napisał(a):elnik niekoniecznie będzie mordował ślimaki, mojemu dałem kilka muszli pustych do wyboru i mam spokój

No ale zrzuca niepoklejone korale... A im mniej grzebaniania e baniaku tym lepiej Smile dzieki Kodi Wink
Odpowiedz
Jeszcze zależy jakiego masz pustelnika, miałem trzy i elegance wyleciał w pierwszej kolejności bo robił spustoszenie :066:
Odpowiedz
Nie wiem jaki jeszcze w srode odbieram . Tak samo nie wiem co za garbik ale nie ma to znaczenia od razu do sumpa i na targowisko . Caly czas zastanawiam sie nad boksujaca moze do sumpa sie nada do refugium czy wytlucze wszystko co tam pelza plywa i zyje??
Odpowiedz
Boksującą bym zostawił, jak będzie niegrzeczna to wtedy out Idea
Odpowiedz
Pomysle nad tym. W zbiirniku mam juz 2 x czyszczaca 1 x debelius , 3 x kuhentalli , mitraxa a dojdzie jeszcze jeden mitrax.
Mam nadzieje ze nie bedzie rozrabiac bo wtedy faktycznie zsylka do sumpa i eksmisja... Z krabem tez pomysle zobacze jakie ma nogi..no ale garbik out od razu ...
Z korali dojdzie duza euphylia gabalarasc. I ogromna porcja antheli czy jakbsie to zwie.. Plus skala.. Z tym ze skala najpierw pojdzie do beczki z cyrkulatorem bo bog wie co za syf w niej jest.. Na fotach widzialem ze mega cyjano facet ma w zbiorniku..
A nie chce zadnego syfu przytaszczyc..
Odpowiedz