Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przesiadka z 300l na 900l
Cos w tym jest ze najlepsze zdjecia sa zawsze po %% Smile
Odpowiedz
no to przybyl rano nowy mieszkaniec a raczej dwa jeden powedrowal do innego zbiornika Smile

a 1 u mnie Smile

dzięki Rafał

[Obrazek: 45f819bc427ccac4.jpg]
[Obrazek: 99f72ec99c202415.jpg]
Odpowiedz
Fajny cukiereczek
Odpowiedz
Uważaj na cyrkulatory Tongue
U mnie już dwa quadri straciły życie :/
Odpowiedz
Sa dosc wysoko umiejscowione ale i tak bede zerkal . Teraz mi powiedzcie jedno bo on juz wedruje i juz zachaczyl cladilele i idzie prosto na grzybka disco , jak sprawic by omijal albo inaczej nie poparzyl innych korali , i czy jak poparzy to w tym miesjcu koral ( miekkas) umiera czy odrosnie??
Odpowiedz
Łazi jak chce nic nie zrobisz. Siedzi w miejscu ileś czasu a nagle zachce przejść i lezie menda :/
A druga sprawa puki łazi to możesz nie zdążyć z usunięciem zagrożenia...
Odpowiedz
Morseton napisał(a):jak sprawic by omijal albo inaczej nie poparzyl innych korali

Odsunąć wszystko inne na bok, inaczej załatwi wsio Wink

Przeważnie jest odwrotnie, na początku łazi i szuka sobie miejsca. Jak znajdzie i mu przypasi, a w dodatku jest karmiony, to nie ma zakusów na wędrówki dalsze.
396l  morska przygoda
Odpowiedz
dlatego dziś nocka z latarka. ale poki co to widze zeschowal się do wneki w skale i tylko macki wystają Smile i tam moglby zostać Smile wiem wiem marzenia Tongue

alex napisał(a):Odsunąć wszystko inne na bok, inaczej załatwi wsio

troszku ciężko przesunąć 6kg kawalek skaly co robi za podstawe Sad a korale już przyrosły .. no nic , chwile temu wypprobowalem sposób wlozylem miedzu niego a inny koral kawalek plexi i po prostu poszedł dalej ale stać z plexa cala noc to będzie mission imposibleTongue
Odpowiedz
Morseton napisał(a):dlatego dziś nocka z latarka. ale poki co to widze zeschowal się do wneki w skale i tylko macki wystają Smile i tam moglby zostać Smile wiem wiem marzenia Tongue
Przy quadrim niestety tak już jest.
Po rozwaleniu skały podczas łapania imperatorka jeden został na skale drugi niedaleko pudełka na szybie <po przejściu ponad metra Tongue>
Odpowiedz
Morseton napisał(a):wypprobowalem sposób wlozylem miedzu niego a inny koral kawalek plexi i po prostu poszedł dalej ale stać z plexa cala noc to będzie mission imposible

Spróbuj skierować w jego stronę falownik, teoretycznie powinien pójść w drugą stronę. Jednak ja miałam takiego "gościa",że właśnie falownik działał na niego przyciągająco i musiałam wyłączać jak za blisko podszedł Wink
Generalnie nigdy nie wiesz co im "do łba strzeli" i co zrobią :lol:
396l  morska przygoda
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
[-]
Witaj
Musisz się zarejestrować aby pisać na LFA.

Login:

Hasło:

[-]
Historia forum
akwarystyczne.info - Lubuskie Forum Akwarystyczne istnieje od 12 lat
To forum powstało 08.12.2009.

[-]
Magazyn Akwarium

[-]
Reklama

>