Witaj!
LogowanieRejestracja

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zielona Góra - Sklep akwarystyczny RobiZoo
25.04.2011, 23:54
Zielona Góra - Sklep akwarystyczny RobiZoo
ROBIZOO
ul. Chabrowa 3
65-012 Zielona Góra
tel.: +48 603 252 010
tel.: +48 603 880 089
fax: +48 68 321 25 42
Biuro obsługi klienta, e-mail: bok@akwaria.net
Reklamacje, e-mail: reklamacje@akwaria.net
www: http://www.akwaria.net
www: http://robizoo.pl

Pokaż Firma Handlowa - "Robi" Robert Rutz na większej mapie

[Obrazek: sudan468px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
Odpowiedz cytując ten post
Reklama (jeśli nie chcesz jej oglądać, zarejestruj się na forum!)
02.11.2011, 13:24

Ten sklep jest dość znany "w branży " . Na innym forum dość często spotykałem się z wypowiedziami osób które się tam zaopatrywały.
Ja sam kupowałem tam niedawno akwarium i w zasadzie nic złego nie można powiedzieć. Sklep dobrze zaopatrzony.Obsługa zna się na rzeczy,no i chyba ceny tez niezbyt wygórowane.Szkoda tylko że niektórych gadżetów jak np korzenie lub ozdoby nie można obejrzeć na żywo zanim się je kupi. No ale cóż ,takie są uroki sklepów internetowych.

GG 10591166
Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
08.11.2011, 22:33

Kupowałem u nich przez allegro akwarium 112 L, grzałkę i świetlówki. Wysyłka kurierem. Zapakowanie to pełen profesjonalizm, co rozwiało wszelkie wątpliwości co do tego rodzaju przesyłki.

W późniejszym terminie kupiłem także kubełek.

P.S. Grzałkę z uszkodzonym termostatem wymienili na nową bez problemu.
08.11.2011, 23:23

Widziałem ich metody pakowania "na żywo " , i w zasadzie ten profesjonalizm można jedynie potwierdzić Uśmiech

GG 10591166
04.12.2011, 14:28

Witam
Polecam w/w. Spora oferta, praktycznie wszystko dostępne na miejscu, możliwość odbioru osobistego i dotknięcia tego co się chce kupić.

pozdrawiam

pozdrawiam
Marcin Sz!
Moje ryby - kliknij

Moje filmy: http://www.youtube.com/channel/UCDX1wtj41552BDfXgTEHMiw
07.02.2014, 21:26
RE: Zielona Góra - Sklep akwarystyczny RobiZoo
Kupowałem tam moje 112l z całym wyposażeniem+szafka i kilka gadżetów.Profesjonalnie zapakowane,pooklejane z każdej strony"szkło". Przelew,pakowanie,szybka wysyłka.Godni polecenia! Można by się tam doczepić o jakąś pierdołke typu:brak informacji na stronie o długości grzałki. Kupując kotnik 25l kupiłem grzałkę ,która okazała sie za wysoka jak na te akwarium.W uwagach napisałem by sprawdzić wszystko czy pasuje do danego akwarium.Wiadomo nie widzi się tego na żywo.No i przyszła za długa grzałka,ale odpuściłem. W końcu ja zamawiałem trudno.Do 25 l na biede będzie.W salonie go nie ma tylko jest w małym pokoju więc nikt nie będzie oglądałUśmiech. Generalnie sklep na 6-!!!Polecam
30.12.2014, 10:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.12.2014 11:03 przez robizoo.pl.)
Witam wszystkich serdecznie.

W imieniu całej załogi sklepu chciałbym podziękować za docenienie naszej codziennej pracy.

W ciągu kilku ostatnich miesięcy sporo czasu i energii poświęciliśmy na uruchomienie nowego sklepu internetowego pod adresem http://akwaria.robizoo.pl , a co za tym idzie zamknięcie starego, dobrze znanego akwaria.net .

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby znajdujące się tam opisy techniczne produktów były kompletne i wyczerpujące. Na dzień dzisiejszy można powiedzieć, że większość artykułów taki opis techniczny posiada - począwszy od bardzo precyzyjnego litrażu akwariów po wszystkie istotne wymiary grzałek, czy pokryw oświetleniowych.
Po skompletowaniu wszystkich artykułów zajmiemy się udoskonalaniem istniejących już danych, jak na przykład pomiary i dodanie objętości koszy na media filtracyjne w karcie produktu.
Mamy nadzieję, że nasze starania ułatwią dokonywanie samych trafnych wyborów podczas robienia zakupów przez internet.

Bardzo dobrą wiadomością dla naszych klientów jest fakt, że rozszerzamy nasz asortyment o artykuły do zakładania, aranżacji oraz profesjonalnej pielęgnacji zbiorników roślinnych typu "High Tech".
Na dzień dzisiejszy posiadamy już specjalistyczne pęsety do sadzenia roślin oraz korzenie DRIFTWOOD,
do których w najbliższym czasie będą wykonane zdjęcia oraz opisy wymiarów.
W ciągu najbliższych miesięcy mamy nadzieję na powiększenie się naszej oferty naturalnych ozdób do akwarium, a także w miarę możliwości postaramy się wprowadzić wysokociśnieniowe zestawy do nawożenia CO2, zestawy doświetleniowe w technologii T5, akcesoria do pielęgnacji roślin, specjalistyczne podłoża oraz nawozy.

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej http://akwaria.robizoo.pl oraz profilu na Facebooku pod adresem https://facebook.com/Robizoo.akwaria

Z poważaniem
Załoga sklepu akwarystycznego
RobiZoo.pl

tel.: +48 68 321 25 42; +48 603 880 089; +48 603 252 010
e-mail: bok@robizoo.pl; reklamacje@robizoo.pl
30.12.2014, 10:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.12.2014 12:36 przez Mariusz76.)
Osobiście zakupiłem akwarium z całym osprzętem i jestem bardzo zadowolony Uśmiech, jedynie co wymieniłem to filtr, ale to była moja osobista decyzja, tamten jakoś nie dawał rady.

http://akwarystyczne.info/showthread.php?tid=7281
http://akwarystyczne.info/showthread.php?tid=9028
30.12.2014, 11:33
robizoo.pl napisał(a):Witam wszystkich serdecznie.

W imieniu całej załogi sklepu chciałbym podziękować za docenienie naszej codziennej pracy.
Witam na forum.
Ja ze swej strony napiszę też kilka słów na temat współpracy ze sklepem. Poruszę tylko ostatnią kwestię - ZooBotanica 2014. Sklep obiecał przekazać dla forum szafkę pod akwarium, na którym mieliśmy postawić przygotowywany na wystawę akwarystyczną zbiornik. Wszystko było super, kontakt mailowy bardzo dobry. W lipcu otrzymałem informację, że jest pozytywna odpowiedź od szefa i szafkę dostaniemy. Kontakt był - do momentu kiedy przyszło do kwestii odbioru szafki. Najpierw w ostatniej chwili okazało się, że nie ma koloru o którym wcześniej rozmawialiśmy. Kolor zmieniłem na ten który był dostępny. I gdy zapytałem, kiedy można po szafkę przyjechać, kontakt nagle się urwał. Na kilka kolejnych maili także nie otrzymałem już odpowiedzi. Pozostaje mieć nadzieję, że nie jest to powszechnie stosowana przez Was praktyka w kontaktach z klientami sklepu...

Reklama (jeśli nie chcesz jej oglądać, zarejestruj się na forum!)
30.12.2014, 11:44
Należałoby sprawę w jakiś dżentelmeński sposób rozwiązać.

dobraherbatka.pl - herbaciarnia internetowa
30.12.2014, 11:58
Rzucić rękawice, odwrócić się plecami 10 kroków i......Szczęśliwy

http://akwarystyczne.info/showthread.php?tid=7281
http://akwarystyczne.info/showthread.php?tid=9028
30.12.2014, 12:05
o sklepu nie mam zastrzeżeń tj co chciałem to kupiłem.

Jedynie do czego mogę się przyczepić to bzdury (a raczej naginanie pewnych rzeczy) opisane w kompletnych zestawach Smutny

przykład: http://akwaria.robizoo.pl/zestaw-morski-...p5814.html

Jeśli już jest opisywane to w taki sposób to powinna być adnotacja iż takie oświetlenie wystarczy do trzymania ryb, korali, nawet tych mniej wymagających juz nie. A cena za zestaw nie jest taka niska. Osoba kupująca takie zestaw szybko zweryfikuje swoje plany lub zmuszona zostanie do kompletnej przebudowy oświetlenia.
30.12.2014, 12:20
Taka ilość światła to nawet do trzymania średnio wymagających roślin może nie wystarczyć. A tak poza tym co to za "zestaw morski"? To jest zwykły zestaw akwariowy. Jakby jakieś pudełko przelewowe było, czy wklejony komin i sump w zestawie, albo chociaż wklejony panel, to można by było o morskim mówić. Dla mnie to naginanie faktów i wprowadzanie klientów w błąd. Niby można powiesić odpieniacz na ścianie (choć tutaj pokrywa aluminiowa ze standardowymi otworami to uniemożliwi), ale przy tym litrażu chyba sam zewnętrzny odpieniacz to będzie mało.

Adam napisał(a):Należałoby sprawę w jakiś dżentelmeński sposób rozwiązać.
Mariusz76 napisał(a):Rzucić rękawice, odwrócić się plecami 10 kroków i......
Po problemach z szafką już w mailu napisałem, że nie zamierzam podejmować żadnych prób współpracy z firmą RobiZoo - po prostu nie zaufam w żadne ich zapewnienia, więc nie ma to najmniejszego sensu i szkoda nerwów.

30.12.2014, 13:25
Może się przedstawię.
Nazywam się Rafał Dombrowski, od wielu lat jestem pasjonatem akwarystyki, pracuje w firmie RobiZoo od Lipca tego roku.
Od dzisiaj odpowiadam za komunikację z Lubuskim Forum Akwarystycznym.

Odnosząc się kolejno do postów:

1. Temat szafki
Przed chwilką zwołałem mini zebranie, w celu uzyskania informacji na temat przebiegu wydarzeń związanych z przekazaniem produktu.
Dowiedziałem się, że bezpośrednią przyczyną braku kontaktu jak się okazało była aktualizacja filtrów antyspamowych na serwerach firmy, która prowadzi dla nas usługi hostingowe.
Pracowałem już wtedy w Robizoo i pamiętam powstałe w wyniku tego zamieszanie, które wiązało się też z problemami przyjmowania zamówień od klientów.

Z naszej strony sprawa wyglądała w ten sposób, że nie dostaliśmy odpowiedzi na ostatniego wysłanego maila w sprawie szafki, co odebraliśmy jako brak zainteresowania.

Bardzo nam przykro, że sprawy potoczyły się w ten sposób dlatego, że zależy nam na wspólnym promowaniu się jako jednostek z tego samego regionu.
Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, żeby naprawić to nieporozumienie, a także poszukamy rozwiązań, które pozwolą uniknąć tego typu problemów w przyszłości.

2. Zestawy morskie
Nie znam okoliczności w jakich te zestawy zostały nazwane morskimi.
Odkąd je zobaczyłem co jakiś czas poruszałem ten temat jednak nigdy nikt nie przyłożył do tego bacznej uwagi i ja tu też nie jestem bez winy ponieważ mogłem wziąć sprawy w swoje ręce.

W przypadku zakupu takiego zestawu - jak to zawsze mówię bazy (szafka + akwarium + pokrywa) pod roślinne HT czy też morskie FO lub rafowe zawsze trzeba się liczyć z przeróbkami.

Dzisiaj po przeczytaniu postu nazwy zestawów zostały wyprostowane.

Tak naprawdę od akwarystyki morskiej dzieli nas jeszcze spora odległość, która jednak z miesiąca na miesiąc staje się coraz krótsza.

W tym momencie postawiliśmy na pełny asortyment do akwarystyki słodkowodnej - roślinnej i biotopowej.

Pragniemy, aby w najbliższej przyszłości każdy mógł znaleźć dla siebie odpowiedni produkt specjalistyczny - od tych w przystępnych cenach po markowy sprzęt.

PODSUMOWUJĄC
Pragnę gorąco podziękować za napisane posty dlatego, że konstruktywna krytyka prowadzi do poprawienia naszej działalności, a ta z pewnością taka była.

z poważaniem
Załoga RobiZoo

tel.: +48 68 321 25 42; +48 603 880 089; +48 603 252 010
e-mail: bok@robizoo.pl; reklamacje@robizoo.pl
30.12.2014, 13:37
robizoo.pl napisał(a):Dowiedziałem się, że bezpośrednią przyczyną braku kontaktu jak się okazało była aktualizacja filtrów antyspamowych na serwerach firmy, która prowadzi dla nas usługi hostingowe.
Pracowałem już wtedy w Robizoo i pamiętam powstałe w wyniku tego zamieszanie, które wiązało się też z problemami przyjmowania zamówień od klientów.

Z naszej strony sprawa wyglądała w ten sposób, że nie dostaliśmy odpowiedzi na ostatniego wysłanego maila w sprawie szafki, co odebraliśmy jako brak zainteresowania.
Bardzo wybiórczo działał ten filtr antyspamowy, skoro wysłane w tym samym czasie maile dotyczące szafki (nie jeden a kilka) nie dotarły, ale wysłane z tego samego adresu i na ten sam adres maile (do p. Mikołaja Szczepańskiego) dotyczące laureatów konkursu fotograficznego już docierały do celu. Ale nie ważne, temat dla nas jest zamknięty, daliśmy sobie radę bez tej szafki.

Co do reszty, dziękuję za szybką reakcję i wprowadzanie zmian. Tak sobie myślę, skoro oferujecie zestawy z pokrywą alu, to może warto byłoby wprowadzić do oferty takie zestawy ale z oświetleniem t5 (w przypadku przytaczanego wcześniej zestawu t5 54W) w konfiguracji 2 świetlówki i 4 świetlówki (czyli 1 i 2 belki - do wyboru). Zdaję sobie sprawę, że podwyższy to cenę zestawu, ale w akwarium tak określonym da się już utrzymać bardziej wymagające rośliny. A tak klient kupi, potem rośliny mu padają (więc dodatkowy wydatek), poczyta i szuka nowego oświetlenie i roślin. Więc jak to się wszystko podsumuje, w efekcie końcowym wyda więcej niż gdyby kupił od razu gotowy zestaw z lepszym oświetleniem. Myślę, że warto spróbować.

Od czasu do czasu zaglądałem na stronę sklepu, gdy chciałem kupić pokarmy czy preparaty akwarystyczne. Ale oferta była bardzo uboga. Cały czas liczę na to, że oferta wzbogaci się choćby o te podstawowe marki jak Sera, Tetra, JBL, Hikari, a może i te z wyższej półki jak OSI czy NatureFood.

30.12.2014, 13:41
Żeby było jasne, Rafał ja nie namawiam Cię do podejmowania działań. Piłeczka jest po drugiej stronie. Jako przyjaciel forum i osoba, która ceni sobie dżentelmeńskie rozwiązania ponad pieniądze (wartość szafki), które nie zachwieją sytuacją finansową firmy, a mogą wesprzeć grupę ludzi LFA działającą na rzecz szeroko pojętego pożytku publicznego, ciekaw jestem zakończenia tej sprawy.

Pozdrawiam Adam

dobraherbatka.pl - herbaciarnia internetowa

Odpowiedz