Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolcobrzuch zielony (Tetraodon fluviatilis)
Jak ktoś ma doświadczenia hodowlane i chce się podzielić to będę wdzięczny. Zwłasza te związane z dobieraniem się pary, tarłem Itd.
Więcej o dyskowcach na dyskowce.info
Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł. – Albert Einstein
Odpowiedz
Ciężko z nimi. Co prawda chciałem karłowate ale dostałem zielone. Ładne ciekawskie ale nie udało się ich długo utrzymać. Gnojki atakowały same siebie.
Raczej małe akwarium odpada.
Ale widok czającego się na świderka bezcenny Smile
Apistogramma - agassizii (red, pastel, flamenco), bitaeniata "Shushupe", cacatuoides, elizabethae, eremnopyge, macmasteri, mendezi, sp. "Pebas",
Krewetki - RC, CR,
Odpowiedz
Ostatnim MA jest opis kolcobrzucha.
Pozdrawiam serdecznie

Akwarystyka jest zbyt pięknym hobby, żeby mieć tylko jedno akwariumSmile

[Obrazek: sudan468px.jpg]
Odpowiedz
alegumis napisał(a):Ostatnim MA jest opis kolcobrzucha.

W tym z nowym z marca?

Mario napisał(a):Raczej małe akwarium odpada.

To wiem, tylko w jakim można trzymać kilka sztuk?
Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł. – Albert Einstein
Odpowiedz
W tym jest teraz wyświetlony na forum. Podobno można trzymać tylko jednego osobnika bo są bardzo agresywne wobec siebie. Istnieją przypadki rozmnażania w akwarium, ale potrzeba kilkuset litrowych zbiorników z kryjówkami.
Pozdrawiam serdecznie

Akwarystyka jest zbyt pięknym hobby, żeby mieć tylko jedno akwariumSmile

[Obrazek: sudan468px.jpg]
Odpowiedz
Różne są opinie, jednego, parę. Widziałem wielokrotnie u wielu już Kolegów po kilka szt. w akwarium i jakoś żyły nie wykazując często zbytniej agresji. Niestety tak jest, że nie wiemy co czas przyniesie w Twoim akwarium, a w każdym każda , nawet ta najbardziej znana może zachowywać się zupełnie inaczej. Wystartuj z 5-7 i czas pokaże co się wydarzy Smile

Odpowiedz
Muszę tylko znaleźć chętnego na uaru. Jakoś nie mogę ich tak na palelnie wrzucić Wink
Odpowiedz
Ponoć pod Sulechowem radzą sobie w rzeczkach Big Grin

Oczywiście żartuję Wink
[Obrazek: 28238855_10210920988405419_1981395075703536378_o.jpg]
Odpowiedz
Adam napisał(a):Muszę tylko znaleźć chętnego na uaru

To co z nimi? Z biura, czy z tarliskowego wylatują? Nowy pomysł jakiś? Mów kuźwa szybko Wink
Odpowiedz
marcinsz30 napisał(a):Z biura, czy z tarliskowego wylatują?

Jak się znajdzie chętny z dużym akwarium to wylecą wszystkie. Pomysł jest, ale nie powiem jaki, bo ja mam za dużo pomysłów. No to w sumie tajemnica wielka nie jest bo coś tam tytuł wątku mówi Wink, ale więcej nie powiem Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Witaj
Musisz się zarejestrować aby pisać na LFA.

Login:

Hasło:

[-]
Historia forum
akwarystyczne.info - Lubuskie Forum Akwarystyczne istnieje od 11 lat
To forum powstało 08.12.2009.

[-]
Magazyn Akwarium

[-]
Reklama

>