Witaj!
LogowanieRejestracja

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mix gupikowy
12.04.2015, 13:12
Mix gupikowy
Próbowałam zrobić zdjęcia swoim gupikom, jednak nie mając dobrego aparatu graniczy to z cudem Oczko
W akwarium można tylko przypadkiem coś wyłapać, postanowiłam sfocić coś w szklance.
Niestety tylko takie zdjęcie udało się zrobić:

Gupika tego nazywałam odpadem dopóki nie zobaczyłam, że te wzory się powtarzają, więc taki całkiem przypadkowy to on nie jest. Jest kilka bardzo podobnych do siebie. Później próby zrobienia zdjęć w kieliszku Oczko
Pozostałe foty "odpadów" jakie udało się cyknąć:

Tutaj jest mój pierwszy samczyk, z grudnia ubiegłego roku. Podoba mi się niesamowicie, ma sporo zieleni. Niestety w kieliszku zawijał mu się ogon, dolny miecz sporo dłuższy niż widać na zdjęciach:

Takich Endlerków jest sporo, najpiękniejsze są te mocno zielone, niestety na fotce tego nie widać, zieleni na nim jest więcej niż na tym pierwszym. Jeden z kilku takich perełek:

Wyszła mi spora grupa błękitnych, różnią się intensywnością ubarwienia i ogonkami: pojedynczy miecz, podwójny tak jak na fotce, niektóre niemal z całymi błękitnymi ogonami. Miecze mają czarny obrys:

I na tym koniec zdjęć, aparat padł i nie mogę znaleźć ładowarki.
Znalazłam też lekko ubarwione samiczki, jedna "endlerkowata", druga lekko błękitna.
A ogólnie to tych gupoli mam już chyba z 300 i wciąż się mnożą Uśmiech
Odpowiedz cytując ten post
Reklama (jeśli nie chcesz jej oglądać, zarejestruj się na forum!)
12.04.2015, 14:14
RE: Mix gupikowy
Śliczne masz te endlerki mi rozmnożyła się parka kilka dni temu zobaczymy co wyjdzie
12.04.2015, 18:00
No te które mam od Ciebie też mają takie barwy że jak ładnie się wybarwią to naprawdę jest do czego powzdychać Uśmiech
11.05.2015, 16:38
Ha! Nawet aparatem kompaktowym można zrobić ostre zdjęcia ukazujące wszystkie barwy rybek. Moje cudowanie przyniosło niezłe efekty Duży uśmiech

Na początek moje niebieskie cudeńko:

Najmniejszy mój Endlerek, ma mniej niż 2cm wraz z ogonkiem:

Kolorowe dziwactwo. Mam 2 takie same. Pomimo, iż nie ma pożądanych kształtów (półweloniasty ogon w dodatku w górnej części...) to kolorki i wzory ma powalające:

I jak tu nie lubić tych kolorowych, malutkich mordek?

I po raz kolejny mój pierwszy Endler, który wystąpił w pierwszym poście. Różnica w zdjęciach jak widać spora Oczko

11.05.2015, 20:23
Daj je na konkursUśmiech
11.05.2015, 20:26
Moje brzdące od Ciebie mają więcej koloru niebieskiego Duży uśmiech
11.05.2015, 20:34
Wsadź do szklanki i wyjdź na dwór w dzień, wtedy zobaczysz więcej kolorów niż w akwarium Oczko U swoich gupoli zielony kolor widzę gdy są przy dnie, w cieniu, pod świetlówkami bardziej niebieski i czerwony jest widoczny.
11.05.2015, 20:39
Dla mnie i tak mają barwy przecudne, jak tak wlepię w nie oczy po ciężkim dniu pracy to mnie relaksują na maxa. Patrzę się na nie tak długo aż się wyciszę Duży uśmiech
11.05.2015, 22:33
No te rybcie mają w sobie to coś że można by było na nie patrzeć godzinami Uśmiech
Reklama (jeśli nie chcesz jej oglądać, zarejestruj się na forum!)
12.05.2015, 15:00
Cleo - w jakiej pojemności szkiełku je trzymasz?

Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem!
Znajdź wszystkie posty użytkownika Chcę podziękować
12.05.2015, 15:35
Ok. 70l.

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2020 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.
Elementy graficzne wykonane przez Polski Support MyBB.
Kodowanie i obsługa techniczna: TIserwis.pl.