Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
756l
Ło jezu, przez chwilę myślałam, że na ostatnim zdjęciu jest czaszka jelenia...
Odpowiedz
korzeń reed moore- czy jakoś tak - kolejny pokarmik, a kolejny się moczy w wodzie, istna jama dla zbrojników. niestety muszę łączyć przyjemne z pożytecznym (ozdoba i pożywienie w jednym )bo skrobiący głodni są i nawet jak w nocy jest cicho można posłuchać chrobotania --- śpię metr od akwarium :lol:
Odpowiedz
A jeszcze jak masz tak zrobione że woda z filtra daje dźwięk jak płynący strumyk to już muzyka dla uszu Smile
Odpowiedz
delikatnie słychać jeszcze pękające bąbelki powietrza, jak wracam zmęczony, często nie zdążę nawet otwartego piwa spróbować, i śpię. żonie z kolei jak przeszkadza może zawsze przykręcić napowietrzacz , lub wyłączyć - z ruchu tafli wody bez problemu wytrzymają ryby. Ruch wody w akwarium całym mam tu na uwadze, napowietrzacz tył akwarium centralny środek mi cały rusza i jedzenie do tyłu nie trafia i nie gnije. delikatny ruch wody w akwarium całym był moim założeniem i to się udało. po zamianie filtra na większy i dodaniu 2 cyrkulatorów kierunkowych będzie radocha zbrojnikom jeszcze większa i wtedy może napowietrzacz wyleci
Odpowiedz
Polecam Unimax-700 + dwie podwójne deszczownice na tylnej szybie wtedy prawdopodobnie obejdzie się bez cyrkulatorów.
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem!
Odpowiedz
Dzięki , unimax 700 jest jedną z opcji
eheim 2080
eheim clasic xl
fluval fx 6 drugi

to są opcje - chyba że konstrukcja dyi własnego projektu na na bazie beczki 30 -50 l tyle wejdzie w zabudowę + pompa co 4-5 biegów lub regulowana płynnie

jestem zwolennikiem nadfiltracji swego czasu miałem 160l na dedykowanym przez producenta 3000l na h w tej chwili jest tam tylko 2000 na h
Odpowiedz
Lightbulb 
Akwarium żyje swoim życiem - tak wyglądało ostatnio

Odpowiedz
Dyski nie podjadają sobie sukcesywnie noeonów i rhodostomusków?
Odpowiedz
Tam są tylko neony i kirysy - pandy i pigmeje .
Po początkowym próbowaniu - ich liczba raczej już się nie zmienia :lol:
Neony - drogi pokarm , poza tym nawet dorosły nie jest bezpieczny gdy pojawi się przy ikrze lub przy młodych , jedno uderzenie i .......:lol:

Niedługo będzie zmiana obsady - Nowa rośnie i niedługo trafi do doceleowego , właśnie tego zbiornika + redukcja zbrojnikow o połowę i do 2-3 gatunków :lol:
Odpowiedz
Super baniak, gdybym nie miał hoplarchusów to też bym sobie strzelił ławicę neona.
Więcej o dyskowcach na dyskowce.info
Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł. – Albert Einstein
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Witaj
Musisz się zarejestrować aby pisać na LFA.

Login:

Hasło:

[-]
Historia forum
akwarystyczne.info - Lubuskie Forum Akwarystyczne istnieje od 11 lat
To forum powstało 08.12.2009.

[-]
Magazyn Akwarium

[-]
Reklama

>