Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akwarystyczne wpadki.
Gumis ja juz nie raz zalalem lazienke woda z ro bo zamiast wstawic beczki do wanny to pstawilem na podlodze zalaczylem nalewanie i wyszedlem z domu po powrocie lazienka plywala. Ale ze mam wysokie gzymsy plus kafle zero strat tylko duzo pracy w zbieraniu wody i duza liczba recznikow Smile , kumplowi natomiast strzelil zbiornik 600 l na 9 pietrze Smile w malum pokoju dwa na dwa Smile tez bylo wesolo Smile
Odpowiedz
Mi dzieciaki miesiąc temu wężyk do napowietrzania od filtra wyciagnely poniżej tafli wody i wyleciało z 25 l akwarium ok 15 l wody a że byłam wtedy na podwórku i nic nie wiedziałam zalało tesciowi sufit mało tego to jeszcze go ochrzaniłam bo myślałam że sobie żarty robi Big Grin
Odpowiedz
Ja miałam ostatnio akcję ,,krewetka amano,, myślałam, że łowi się je jak rybki do siateczki i po sprawie,ale to nie było takie proste..... Bardzo mi się podobają ,ale mam jakiś lęk przed dotykaniem ichSmile) Złowiłam krewetkę siatka w górę ,a krewetka jak pająk biegła po niej i sru skoczyła na podłogę. Najpierw wybiegłam z pokoju i zaczęłam krzyczeć ,po chwili się zorientowałam, że jestem sama w domu...masakra musiałam wrócić....wzięłam słoik postawiłam koło krewetki i siatką ją dotknęłam sama wskoczyła do słoiczkaSmile))).Morał taki, że już nigdy nie będę łowić krewetek siatkąSmile))
Odpowiedz
Hehe dobra jesteś dobrze że Cię nie zjadła AsiaSmile Byś widziała jak Mario mi 20 sztuk łapał
Odpowiedz
(25.08.2015, 16:28)Zola67 napisał(a): Hehe dobra jesteś dobrze że Cię nie zjadła AsiaSmile Byś widziała jak Mario mi 20 sztuk łapał
hehhe wiem wyglądałam na pewno komicznie teraz się śmieje, ale w tedy to była chwila grozySmile) ale plus jest taki, że nie grzebie teraz na dużo w akwarium......Smile)
Odpowiedz
Moje caudopunctatusy zaczęły się szykować do kolejnego tarła i stały się agresywne wobec dzieci z ostatniego. Bardzo agresywne, atakowały maluchy zaciekle, z impetem. Pomyślałem, że czas wyłapać centymetrowe podrostki. Wziąłem węża i do dzieła, pół godziny prób i nie dałem rady złapać żadnego. Niewiem nawet gdzie się pochwały. Jeszcze gorszy jest fakt, że przez tą zawieruchę zapodział się gdzieś ojciec młodych. Od 3 godzin go nie widać. Boję się, że zaklinował się w którejś z muszli. Nie wiem co robić. Rozłupywać je wszystkie? Nawet w przybliżeniu nie jestem w stanie określić w której może być. Podwójna klapa :/
Myśli żołnierz: w dupie z wami i waszymi wojnami
Odpowiedz
Gdyby nie nasze wpadki nic byśmy się nie nauczyli.... ale zawsze szacunek za pomoc.. ale dziękujemy za pomoc gdyby nie wy....
Odpowiedz
Dla mnie to póki co gorycz porażki, nie satysfakcja z tego, że się czegoś nauczyłem... Tym bardziej że już raz miałem problem z muszlami...
Myśli żołnierz: w dupie z wami i waszymi wojnami
Odpowiedz
No ja parę lat temu dostałam parę zbrojników a do nich była muszla podobna do tych co można sobie kupić na straganach nad morzem i w niej samiec pilnował ikry do tego stopnia że pewnego razu się zaklinował i jak to zauważyłam to było za późno
Odpowiedz